Cenné body ze Slavičína
Po výborném výkonu si náš tým připsal další vítězství na hrišti soupeře.
6. říjen 2007, (viki)
Muži vezou body ze Slavičína
V 10. kole divize, sk. E, nastoupili fotbalisté SK Hranice na hřišti druhého Slavičína a po výborném výkonu si odtud odvezli cenné vítězství.

FC TVD Slavičín - SK Hranice
2 : 3 (0 : 1)

3. říjen 2007, (rž)
Mladší žáci nestačili na Baník
V neděli 30. září zajížděli mladší žáci SK Hranice do Ostravy na hřiště J. Šoupala, kde mají svůj domovský stánek žákovská mužstva Baníku.
2. říjen 2007, (luk, viki)
Výhra mohla být i vyšší
V zápase s Bohuslavicemi byli fotbalisti SK Hranice celou první půli jasně lepší a jen díky střelecké nemohoucnosti nedokázali vstřelit víc než jednu branku. Ve druhé půli hosté ožili a několikrát byli blízko vyrovnání, což se jim ale nepodařilo a těsně před koncem dostali rozhodující branku.

SK Hranice – TJ Bohuslavice
2:0 (1:0)

25. září 2007, (rž)
Žáci A se Zábřehem naplno bodovali
V sobotu 22. září přivítali žáci A SK Hranice na svém hřišti dosud neporažené mužstvo soutěže SK Sulko Zábřeh a kdo viděl špatný středeční výkon našich chlapců ve Vsetíně musel se jen ptát, jestli nastoupili stejní hráči jako před třemi dny.
25. září 2007
Žáci A prohráli ve Vsetíně
Ve středu 19. září po herně nevydařeném zahraničním turnaji v Prievidzi zajížděli mladší žáci A SK Hranice na hřiště FC Vsetín a pokračovali v nevýrazných výkonech z víkendových zápasů.
24. září 2007, (luk, viki)
Muž v Kravařích nebodovali
Náš divizní celek prohrál na hřišti vedoucího týmu tabulky po vyrovnaném průběhu hry, když nedokázal proměnit žádnou z příležitostí.

SK Kravaře - SK Hranice
2 : 0 (0 : 0)

19. září 2007, (viki)
Další domácí remíza
Muži doma ztratili další dva body. Tentokrát neudrželi dvoubrankové vedení s rezervou Baníku Ostrava.

SK Hranice – FC Baník Ostrava B
2 : 2 (2 : 1)

11. září 2007, (rž)
Mladší žáci A porazili Sigmu Olomouc
V sobotu 8. září přivítali mladší žáci A SK Hranice na svém hřišti béčko Sigmy Olomouc. Na hrací ploše, která nebyla vlivem počasí minulých dnů v dobrém stavu se odehrálo napínavé utkání se šťastným koncem pro domácí.
11. září 2007, (kan)
Mladší žáci B znovu naplno bodovali
Po středeční předehrávce, kdy ml.žáci B porazili Olomouc - Nové Sady brankou Štefka 1:0, zvítězili chlapci i ve čtvrtém zápase po sobě nad Šternberkem 3:0 a s plným počtem bodů jsou zatím jen díky horšímu skóre třetí.
Další stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48