SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]
9. září 2007, (viki)
Muži vezou z Havířova tři body
Těsné vítězství uhráli dnes v Havířově v zápase 5. kola divize, sk. E, fotbalisté SK Hranice. Náš tým vedl už v poločase a nejtěsnější vedení dokázal uhájit až do konce.

MFK Havířov – SK Hranice
2 : 3 (1 : 2)

6. září 2007
Muži rozstříleli Albrechtice
V zápase předehrávaného 15. kola kola divize, skupiny E, hostil tým SK Hranice mužstvo z Albrechtic.

SK Hranice - FK Avízo Město Albrechtice
6 : 1 (3 : 0)

5. září 2007, (rž)
Mladší žáci A ostudně prohráli
V neděli 2. září zajížděli mladší žáci A do Hlučína, kde se odehrálo utkání o první místo v tabulce.
5. září 2007
Šťastná remíza
Velké Losiny, ač soupeř z popředí tabulky, nepředvedl nijak oslnivý výkon. Domácí, zejména v prvním poločase, působili ustrašeným dojmem. Místo, aby svého soupeře přitlačili již od úvodu utkání, jako tým nehráli aktivně, bez patřičného důrazu a se spoustou nepřesností.
1. září 2007, (viki)
Muži remizovali s Losinami
V zápase 4. kola divize, sk. E, nastopili muži proti průběžně šestému celku tabulky – Velkým Losinám.

SK Hranice - Sokol Lázně Velké Losiny
2 : 2 (0 : 1)

1. září 2007, (rž)
Mladší žáci A se protrápili k vítězství
V úterý 28. srpna pokračovala vloženým prvním kolem MSŽD. Na domácím hřišti jsme přivítali béčko FC Tescomy Zlín. Soupeř přijel s hráči o rok mladšími a tudíž většina početného publika očekávala brankové hody. Opak byl však pravdou.
27. srpen 2007, (rž)
Mladší žáci A podruhé zvítězili
Za úmorného vedra v pravé poledne nastoupili v sobotu 25. srpna mladší žáci A SK Hranice ke svému druhému mistrovskému utkání v MSŽD. Soupeřem jim byl tým SK Unex Uničov, se kterým na jaře prohráli 1:2, takže motivace našim chlapcům určitě nechyběla.
27. srpen 2007, (viki)
Muži poprvé vyhráli
Až ve třetím kole divizní soutěže se muži dočkali prvního vítězství. Stalo se tak na hřišti Brumova, který společně s naším týmem vloni „spadl“ z MSFL.

FC Elseremo Brumov - SK Hranice
0 : 1 (0 : 1)

21. srpen 2007, (rž)
Žáci A vezou z Rýmařova všechny body
V sobotu 18. srpna zahájili žáci A první mistrovským utkáním v Rýmařově soutěžní ročník 2007-2008 ve druhé nejvyšší žákovské soutěži - MSŽD.
20. srpen 2007, (viki)
Muži prohráli i doma
Po neúspěšné premiéře v divizní soutěži minulý týden v Rýmařově, neuspěli muži ani na domácím hřišti proti Bystřici p. H. a stále zůstávají bez bodu.