SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Starší přípravka B celkově druhá

V sobotu 11. června zakončila starší přípravka SK Hranice B finálovým turnajem soutěžní ročník 2004 - 2005. Účast na této akci si vybojovala mužstva Sokola Želátovice a FK Brodku za skupinu B a ve skupině A Spartak VTJ Lipník a suverén skupiny domácí SK Hranice B.
(rž) Celý ročník byl vypsán pro chlapce ročníku narození 1994 a mladší, čehož všechny oddíly (kromě Sokola Ústí) využívaly v plné míře. Náš tým odehrál všechny turnaje s chlapci o rok až dva mladšími a až ve finále při oslabení o Z. Stryka a P. Zvirinského trenéři povolali R. Nakládala a R. Kalouse z prvního mužstva. Naproti tomu ovšem nastoupilo hned sedm fotbalistů ročníku 1996 z toho tři z mladší přípravky A.
Podle očekávání se v úvodních utkáních projevil rozdíl u obou okresních skupin, když si naši chlapci s chutí zastříleli a jasně přehráli Sokol Želátovice 5:0 a FK Brodek 9:0, přičemž se v těchto zápasech trenéři snažili rozdělit zápasové zatížení na všechny přítomné fotbalisty rovnoměrně.
V posledním utkání s nejlepším soupeřem sezóny Spartakem VTJ Lipník jsme se ovšem nevyvarovali zbytečných individuálních chyb, na které byli chlapci předem upozorňováni a po velkém boji a několika neproměněných gólových příležitostech, jsme odešli poraženi 2:4. Po závěrečném hvizdu rozhodčího odcházela většina hráčů se slzami v očích, čímž ovšem dokázali svou velkou touhu po vítězství a bojovné srdíčko každého malého fotbalisty v mužstvu. Při vyhlášení výsledků obdrželi kluci od zástupců OFS Přerov krásný pohár a každý zaslouženou medaili.
Na závěr musíme chlapcům poděkovat za celou sezonu ve které i když prohráli pouze ve čtyřech utkáních ze 43, přesto nedosáhli na titul přeborníka okresu. Výkony mužstva jsou ovšem příslibem do další sezony, kde již budou kluci nastupovat proti svým vrstevníkům v soutěži Olomouckého KFS.

Výsledky domácího týmu:
SK Hranice B - Sokol Želátovice 5:0 (3:0)

(2 Kuchař, 2 Kalous, Marek)
SK Hranice B - FK Brodek u Př. 9:0 (7:0)
(3 Kalous, 2 Kuchař, 2 Marek, Holoubek, Lesák)
SK Hranice B - Spartak VTJ Lipník 2:4 (1:2)
(Kuchař, Sadil)

Sestava a střelci branek: Radim Nakládal, David Zezulka, Radim Žingor, Daniel Siegel, Radim Frydrych, Daniel Šerý, Michal Kuchař 5, Petr Holoubek 1, Jan Nehyba, Jan Šnejdrla, Dominik Sadil, Radim Kalous 5, Petr Matějíček, Jakub Marek 3, Václav Lesák 1, Petr Ančinec.

Starší přípravka B celkově druhá
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko