SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Slovo předsedy oddílu

Vážení fotbaloví fanoušci,
dovolte mi, abych vás pozdravil u příležitosti zahájení mistrovské sezony MSFL 2005/2006.
Zda postavení našeho mužstva bude stejné nebo se zlepší, ukáží nadcházející utkání. Pevně věřím, že od začátku je opět na co se těšit. Společně s novým trenérem Bedrichem a realizačním týmem budeme citlivě posuzovat možnosti návratu těch hráčů z okolních klubů, kteří mají potřebnou výkonnost, a co nejvíce stabilizovat hráčský kádr.
V poslední době se často říká, že fotbal je věrným obrazem společnosti. Tento výrok nespecifikuje fotbal podle jeho úrovně či kvality, naopak staví jej do pozice jakéhosi společenského zrcadla – a to na všech úrovních. K tomu, abychom mohli fotbal rozvíjet na všech výkonnostních stupních i věkových kategoriích, však potřebujeme finanční prostředky. Bez příspěvků sponzorů, ale i města se rozhodně neobejdeme. O to, aby prostředky z veřejných i soukromých zdrojů začaly do fotbalu proudit mnohem razantněji než dosud, se však musíme přičinit především my sami.
Věřte, že není frází, jestliže říkám, že fotbal musí změnit image. Společenské procesy nejsou dnes posuzovány tak, jak ve skutečnosti jsou, nýbrž tak, jak se jeví navenek. Proto musíme udělat vše pro to, aby se fotbal i navenek jevil jako prospěšný a důvěryhodný fenomén, do kterého se vyplatí s jistotou investovat z veřejných i soukromých zdrojů.
Snaha o co nejlepší výsledky a přitažlivost by však neměla znamenat honbu za vítězstvím za každou cenu. Musíme si uvědomit, že vyhrát může jen jeden a vždycky by to měl být ten nejlepší.
Za náš fotbalový klub mohu slíbit, že budeme i nadále usilovat o vyšší kvalitu všech našich mužstev. Bude tedy nadále naší snahou, aby fotbal zůstal báječnou podívanou hlavně pro vás fanoušky. Přeji vám, abyste se dobře bavili a vždycky našli důvod, proč se do hlediště hranického stadionu vrátit.
Závěrem bych chtěl poděkovat za důvěru i blahopřání ke zvolení a ujistit všechny, že po dobu svého mandátu udělám ve prospěch hranického fotbalu vše, co bude v mých silách!
Ivan Kuchař, předseda FO SK Hranice
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko