SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Výsledky mládeže

Výsledky zápasů mládežnických družstev, hraných v minulém týdnu:
Starší dorost - MSDD
Opava B – SK Hranice 1:2 (0:1)
Branky:
Bagar, Bušina
Sestava:Malota-Perutka, Bagar, Jeřábek, Sucháček-Pančochář, Král, Bušina, Staněk-Zavadil, Vašek. Střídali: Simon, Biskup
V zápase proti favorizované Opavě podalo naše mužstvo zodpovědný výkon, plný nasazení a osobních soubojů a po zásluze zvítězilo. Už v první půli jsme si vytvořili šance, ale proměnit se podařilo pouze jedinou po rohovém kopu Bagara.
Začátek druhého poločasu patřil sice domácím, ale od 20. minuty jsme opět převzali iniciativu a bylo otázkou času, kdy naše vedení pojistíme. To se podařilo po centru Simona Bušinovi. Závěr už se dohrával v poklidu, v poslední minutě nastavení domácí stanovili konečný výsledek.

Mladší dorost - MSDD
Opava – SK Hranice 4:1 (3:1)
Branka:
Horák
Po nepřesvědčivém výkonu naši hráči prohráli s favoritem soutěže 4:1

Starší žáci A – MSŽD, sk. E
NH Clasic Ostrava – SK Hranice A 0:2 (0:1)
Branky SK:
Menyhard, Mynář
Sestava:Matůšů-Kušner, Hlavica, Menyhard, Cvešper I.-Jemelík, Schmidt (Horák), Novosad, Vavřík-Mynář, Hlavica T.(40. Blaho M.)
Trenéři: Kubica L., Bouchala T.
Utkání plného očekávání nezačalo pro hosty nijak dobře. NH hrozila zejména dvěma rychlímy útočníky, kteří často nacházeli skulinu v obrané řadě hostů. Avšak postupně se obranná činnost Hranic zlepšovala a to ve všech řadách. Zejména Novosad na místě stř. útočníka se vyvaroval zbytečných faulů a svým nasazením strhl v této činnosti i ostatní. Zlepšila se útočná činnost a po faulu zahrál za obranu pestrý kop Petr Vavřík míč sklouzl na mokré trávě a Jakub Menyhard tečí usměrnil míč do sítě. V první i ve druhé půli měli hraničtí převahu. Byl to opět Petr Vavřík, který připravil gólovou situaci Vojtovi Mynářovi a tem nasměroval míč podruhé do branky domácích a o výsledku bylo rozhodnuto.

Mladší žáci A – MSŽD, sk. E
NH Clasic Ostrava – SK Hranice A 3:2 (2:1)

Starší žáci B – KP
1. kolo:
Jeseník B - SK Hranice B 2:1 (0:1)
3. kolo:
SK Hranice B – Lipník 6:1 (3:0)
Branky:
Kuzniarský 3, Schmidt, Kušner, Pecha – Kocián

Mladší žáci B – KP
1. kolo:
Jeseník B - SK Hranice B 6:2 (5:0)
3. kolo:
SK Hranice B – Lipník 2:4 (1:0)
Branky:
Pavlík 2 – Schölle 3, Maliňák
(TJ, HIS)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko