SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Výsledky mládeže

O víkendu hrála svá soutěžní utkání mládežnická družstva. zde jsou výsledky:
Starší dorost MSDD
Hlučín – SK Hranice 4:0

Mladší dorost – MSDD
Hlučín – SK Hranice 2:1 (1:0)
Branka SK:
Horák
Sestava SK: Sedlák – Kalich, Frydrych, Horák, Herman (68. Zdražil) – Butkay (60. Rolinc), Adámek, Smolík, Simon – Kundrát, Chrastina (41. Kozák)
V úvodu utkání domácí hosty zatlačili a ujali se vedení, které mohli zakrátko zvýšit, ale brankář Sedlák příležitost z pokutového kopu zneškodnil. Poté se začali osmělovati i hosté. Hra se přelévala a šance se rodily na obou stranách, ale do poločasu se už neujala ani jedna z nich.
Druhý poločas byl vyrovnaný. Více gólových šancí měli domácí, ale hostující brankář byl neprůstřelný. V závěru hosté domácí tým zatlačili a v závěru se jim po standardní situaci podařili vyrovnat. Avšak po rozehrání se domácí znovu ujali vedení, když hrubě zaspala hostující obrana.

Starší žáci A – MSŽD, sk. E
SK Hranice A – FKM Přerov 1:0 (0:0)
Branka:
Menyhard
Sestava SK: Matůšů – Kušner, M. Hlavica, Menyhard, I. Cvešper – Horák (52. Kostka), Schmidt, Novosad, Blaho – Vavřík, Mynář
V okresním derby dvou tradičních rivalů vyšel úvod lépe hostům. Kombinační hrou se snadněji dostávali před šestnáctku domácích, avšak obranná činnost v tomto utkání byla vzorná a pozorná. Postupně se hra začala vyrovnávat a domácí se dostávali do šancí, z nichž největší byla ve 25. minutě, když hráč domácích Mynář po sólovém nájezdu na brankáře nedal zopakoval tak i jedinou šanci v 1. poločase hostů, jež hostující útočník taktéž v podobné situaci neproměnil.
II. poločas byl ve znamení mírné převahy Hranic, lépe využívali křídelní prostory a ve 4. min. po zahraném rohu Vavříkem vstřelil Menyhard jedinou branku zápasu. Závěr zápasu patřil Přerovu, avšak pozorná obrana již soupeře do vážnější akce nepustila.
Bojovnému utkání přihlíželo asi 130 diváků.

Mladší žáci A – MSŽD, sk. E
SK Hranice – FKM Přerov 1:7 (1:2)
Branka SK:
Halašta
Úvod utkání vyl vyrovnaný. Hosté se ujali vedení po rychlém protiútoku. Domácím se podařilo pěknou střelou Halašty srovnat. V závěru poločasu strhl Přerov stav skóre na svou stranu.
Po změně stran dostali za Hranice příležitost všichni hráči z lavičky a to se projevilo na celkovém skóre zápasu.

Starší žáci B – krajský přebor OKFS
SK UNEX Uničov -– SK Hranice 4:1 (0:0)
Branka Hranic:
Czyž
Sestava Hranic: Čech (36. Lasík), Dostál, Rebenda, Ticháček, Janek, Smolár, Pecha, Spišiak, Hanák (47. Czyž), Kuzniarský, T. Pecha
ŽK: 38. T. Pecha, 58. Czyž
Starší žáci podali slabší výkon a po zásluze prohráli, když soupeř trestal chyby.


Mladší žáci B - KP:
SK UNEX Uničov – SK Hranice 3:2 (1:2)
Branky Hranic:
Erla, Kalous.

Starší přípravka:
V neděli 4. září zahájila starší přípravka SK Hranice A svou poslední soutěžní sezónu na malém hřišti soubojem s chlapci z PS Přerov-Předmostí.
První družstvo pod vedením trenérů R. Marka, Z. Stryka a R. Žingora si bez větší námahy poradilo se svými soupeři a dvě vysoké výhry bez obdržené branky, dokazují značnou převahu našeho týmu. Kluci si v prvním utkání úspěšně vyzkoušeli většinu herních situací, ale ve druhém již svého protivníka podcenili, přizpůsobili se jeho "kopané". Potěšující byl v tomto zápase pouze příznivý konečný výsledek pro naše barvy, nikoli však předvedená hra.

B mužstvo složené převážně z chlapců ročníku 1996 trenérů R. Sobka a K. Ančince, podalo bojovný výkon, který týmu zajistil jeden bod za remízu ve druhém utkání a pět pěkných branek v soupeřově síti.

SK Hranice A – PS Přerov A 15:0
Branky SK:
Šumšal 3, Šerý, Holoubek, Stryk, Marek a Matějíček 2.
Frydrych a Nehyba 1.
SK Hranice A – PS Přerov B 6:0
Branky SK:
3 Marek, Šumšal, Frydrych a Holoubek 1.
SK Hranice B – PS Přerov A 5:5
Branky SK:
Večeřa 2, Sobek, Dán a Sadil 1.
SK Hranice B – PS Přerov B 0:6

Sestava A: Martin Chovanec, David Zezulka, Radim Žingor, Daniel Siegel, Zdenek Stryk, Daniel Šerý, Marek Šumšal, Jakub Marek, Dominik Zbruž, Jan Šnejdrla, Jan Nehyba, Petr Holoubek, Petr Matějíček, Radim Frydrych, Tomáš Molnár.

Sestava B: Štěpán Spurný, Petr Ančinec, Martin Večeřa, Dominik Sadil, Rosťa Sobek, Jaromír Hynčica, Tomáš Částečka, Petr Vanduch, Tomáš Magula, Radek Dán, Pavel Mikulík, Pavel Šprencl, Martin Mareš, Matěj Benk.
(SK, rž)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko