SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Muži remizovali se Znojmem

Za deštivého počasí byl v pátek v podvečer odehrán zápas 6. kola MSFL mezi SK Hranice a 1.SC Znojmo. Domácí vyběhli na trávník se snahou odčinit poslední dvě porážky a připsat si plný bodový zisk. Jejich snaha ale narážela na pozornou obranu hostí a pohotové zákroky jejich brankáře. Naopak byl to tým Znojma, kdo se v úvodu druhé půle ujal vedení a domácímu týmu dalo hodně práce alespoň vyrovnat. Snahy o vstřelení vítězné branky vyšly u obou týmů na prázdno a tak zápas skončil spravedlivou dělbou bodů.

SK Hranice - 1.SC Znojmo
1 : 1 (0 : 0)


Branky: 73. Machač - 46. Furch.
ŽK: Bosák, Černotský – Třasoň, Hazuka. Rozhodčí: V. Boček – L. Boček, Kubíček. Delegát: Nogol Diváků: 235.
Sestava SK: Štěpán – Segeťa, Vaculín, Michálek (27. Pulkert, 73. Černotský), Pekný – Kufa (56. Dostál), Machač, Richter, Navrátil - Bosák, Žmolík. Trenér: Marián Bedrich.

V první šanci se už v úvodu ocitl Kufa, ale na míč nedosáhl, ve 22. minutě pak z bezprostřední blízkosti pálil Bosák, ale jeho střelu stačil brankář hostí Bártík reflexivně vyrazit špičkou nohy na roh.. To však bylo ze strany Hranic v první půli vše. Zlobit naopak začali hosté, kteří se ve 34. minutě dostali do vyložené šance, ale ani domácí gólman Štěpán se nenechal zahanbit a skvělým zákrokem šanci hostí zmařil.
V nástupu do druhé půle zažili domácí šok. Než se stačili zorientovat podnikli hosté rychlý výpad do jejich rozhozené obrany a Furch přesnou střelou otevřel skóre. Hranice se pak ze všech sil snažily probít se před branku hostí, ale jak střelu Vaculína po rohu, tak i pokus Pulkerta z bezprostřední blízkosti obrana hostí v čele s brankářem vyřešila. Nakonec se domácí vyrovnání přeci jen dočkali. V 74. minutě se po přímém kopu odrazil míč k volnému Machačovi, který jej napálil z 20 metrů do břevna a odtud zapadl do branky. Hranický tým branka povzbudila, začali se víc tlačit dopředu, ale nepřesné přihrávky a pozorná obrana hostí už je k vážnější šanci nepustila.
b>Trenér SK Bedrich nám k zápasu řekl:
"Začátek zápasu jsme opět prospali, teprve potom jsme si vytvořili náznak nějakého tlaku, ale stále se málo dostáváme do šancí a málo střílíme. Nástup do druhé půle byl katastrofální, upozorňovali jsme hráče na Yonova, že má kvalitní nákopy a viděli jste, náš bek to podcenil a prohrávali jsme. Naštěstí jsme vyrovnali, když se Machač se štěstím trefil, jinak nic. Jediný střídající hráč, který splnil mé očekávání byl Dostál. Ani Pulkert, ani Černotský nesplnili co jsem po nich chtěl. Jsme málo agresivní, bez důrazu. Chybí nám to, co jsme hráli v prvních třech kolech."

Výsledky dalších zápasů 6. kola a tabulku MSFL zveřejníme v pondělí.
(viki)
Muži remizovali se Znojmem
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko