SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Mizérie pokračuje

Bídné výsledky mužů v MSFL pokračují. V Dolním Benešově sice mužstvo předvedlo zatím svůj nejlepší výkon, ale po nepochopitelném kiksu brankáře Štěpána odjeli naši fotbalisté znovu bez bodu.

FK MSA Dolní Benešov – SK Hranice
1 : 0 (0 : 0)


Branka: 52. Müller
ŽK: Christoph, Kubík, Husovský – Vaculín, Segeťa, Bosák. Rozhodčí: Dudek – Šalata, Bednář. Delegát: Matyáš Diváků: 150.
Sestava SK: Štěpán – Segeťa, Richter, Vaculín, Pekný – Navrátil, Žmolík, Machač, Dostál (70. Maňák) – Kufa (55. Bosák), Stryk (80. Černotský). Trenér: Marián Bedrich.

V prvním poločase se hrál oboustranně atraktivní fotbal, jediné, co chybělo byly šance a branky.
Po přestávce oboustranná snaha po vstřelení gólu ještě zesílila, častěji před brankou soupeře byli hosté, ale chyběl jim důraz v koncovce. Zápas ve prospěch domácích nakonec rozhodla fatální chyba brankáře Štěpána, který při rozehrávce zapomněl na Müllera, který mu míč odkopl do prázdné branky.
Trenér SK Bedrich nám k zápasu řekl:
"Podali jsme zatím nejlepší výkon v letošní sezóně, dobře jsme kombinovali, měli i náznaky šancí, ale stále nám chybí důraz v koncovce. To je náš kámen úrazu. Bylo to remízové utkání a porazili jsme se sami, domácí si nevytvořili prakticky žádnou šanci."

Ve středu 28. září mužstvo nastoupí od 16 hodin v předehrávce 15. kola v Kravařích proti rezervě Baníku Ostrava.

Další výsledky 7. kola:
Kohoutovice-Bystřice p. H. 1:1, Třinec - Slovácko B 4:2, Vítkovice B - Jihlava B 1:0, Jakubčovice - Lipová 3:0, Uničov - Břeclav 1:0, Zlín B - Ostrava B 1:1, Znojmo - Bystrc 1:2.
(viki)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko