SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Výsledky mládeže

Zveřejňujeme výsledky zápasů mládežnických týmů:
Starší dorost – MSDD
SK Hranice – Havířov 4:5 (3:2)
Branka SK:
Staněk 3, Marszalek.
Sestava SK: Malota – Bagar, Jeřábek, Král, Vadel - Rebenda, Bušina, Marszalek, Pančochář – Staněk, Zavadil. Střídali: Herman, Smolka, Perutka.
Domácí předvedli, jak se dá ztratit vyhraný zápas. Soupeř totiž vyrovnal v 90. minutě a v nastaveném čase dokázal ještě vstřelit vítěznou branku.

Mladší dorost – MSDD
SK Hranice – Havířov 3:2 (3:1)
Branky SK:
Simon, Rolinc, Kundrát
Sestava SK: Sedlák – Biskup, Horák, Smolík, Kozák (70. Doležel) – Chrastina, Frydrych, Simon, Adámek – Kundrát, Rolinc (65. Zdražil).
Mladší dorostenci se konečně mohli radovat ze svého premiérového vítězství. V úvodu šli domácí do dvoubrankového vedení. Hosté však zrychlili hru, vytvořili si převahu a podařilo se jim snížit. Před koncem poločasu se však domácím podařil rychlý brejk a zvýšili na 3:1. Ve druhé půli se hra vyrovnala, přesto však hosté dokázali po hrubce domácí obrany snížit. Hosté se pak ze všech sil snažili o vyrovnání, ale ani oni, ani domácí z brejků už branku nevstřelili.

Starší žáci A – MSŽD
FC Vítkovice B – SK Hranice 0:2 (0:2)
Branky SK:
Vavřík, Mynář.
Sestava SK: Voharek – Kušner (58. Jemelík), I. Cvešper, Menyhard, Blaho – Schmidt, Horák, Vavřík, Kostka (52. J. Hlavica) – Mynář, Novosad (36. M. Hlavica).
Hranice vstřelily první branku již v 7. minutě a vypadalo to, že po kvalitním výkonu v poháru soupeře jasně předčí. Avšak v týmu vázla kombinace, záložní čtveřice hrála příliš zezadu a výsledkem byla oboustranně příliš opatrná hra. V závěru poločasu se našim podařilo zvýšit na 2:0. Také druhá půle byla ve znamení opatrné hry a až střídání hráčů dodalo týmu nový impuls. Ale i když si mužstvo vytvořilo několik šancí, nedokázali je hráči proměnit. Naopak v 65. minutě se po zaváhání obrany dostali do šance domácí, ale skóre se již nezměnilo.

Mladší žáci A – MSŽD
FC Vítkovice B – SK Hranice 1:2 (0:1)

Starší žáci B – KP
SK Hranice B - Šumperk 0 : 5 (0:3)

Mladší žáci B – KP
SK Hranice B - Šumperk 0 : 4 (0:0)

Starší přípravka A a B - KP
Souboj se Sigmou Olomouc ve kterém se hrálo o vedení v tabulce se změnil v propadák útočníků našeho mužstva. Pouze první poločas v souboji s Olomouckým áčkem plnili chlapci předem určenou taktiku a ujali se také vedení chytrým gólem Petra Holoubka. Ve druhém poločase se šance střídaly na obou stranách, ale již zmíněná katastrofální hra všech čtyř útočníků zapříčinila nejen vyrovnání, ale tři minuty před koncem i vítězný gól soupeře.
V souboji s B týmem Olomouce velmi špatný výkon většiny mužstva pokračoval a výsledkem byla zasloužená porážka 2:0, která kluky vrátila zpátky na zem.
Při hodnocení obou zápasů je třeba podotknout, že v prvním utkání si kluci za svůj bojovný výkon a předvedenou hru určitě nezasloužili prohrát, ale ve druhém zápase již své úkoly plnila pouze obrana a střední záložníci, což je na mužstvo Olomouce velmi málo. Tyto porážky znamenají pro naše chlapce pád z prvního na třetí místo průběžné tabulky.

SK Hranice A - Sigma Olomouc A 1:2 (1:0)
Branka SK:
Holoubek
SK Hranice A - Sigma Olomouc B 0:2 (0:1)

SK Hranice B - Sigma Olomouc B 0:10 (0:5)
SK Hranice B - Sigma Olomouc A 0:9 (0:5)

Sestava A:
Martin Chovanec, David Zezulka, Radim Žingor, Daniel Siegel, Zdenek Stryk, Daniel Šerý, Marek Šumšal, Jakub Marek, Dominik Zbruž, Jan Šnejdrla, Jan Nehyba, Petr Holoubek, Petr Matějíček, Radim Frydrych, Václav Lesák.

Sestava B: Spurný, Ančinec, Dán, Hynčica, Ležák, Magula, Mestek, Mikulík, Sadil, Sobek, Uličník, Večeřa, Zobaník, Molnár, Šprencl.

Starší přípravka B – OP
SK Hranice B – Radslavice 1:2
SK Hranice B – Spartak VTJ Lipník 12:1
SK Hranice B – Soběchleby 4:1

Sestava a branky SK:
Spurný 1, Sadil, Částečka 2, Mikulík, Zobaník, Sobek 3, Ančinec 2, Dán 3, Večeřa 1, Hynčica 3, Magula 2, Uličník, Mestek.

Mladší přípravka A – OP
SK Hranice A - Želátovice 5:0 (3:0)
Branky SK:
Smékal 3, Kádě a Machač
SK Hranice A – PS Přerov 3:0 (0:0)
Branky SK:
Kádě, Machač a Frydrych
Sestava SK: R. Částečka, M. Vanek, P. Motloch, J. Frydrych, T. Machač, D. Smékal, J. Sedláček, O. Sedláček, J. Zavřel, P. Šebesta, J. Pavlištík, L. Kádě.

Mladší přípravka B – OP
SK Hranice B – Kojetín 1:2
SK Hranice B – Vlkoš 4:2
Branky SK:
Smutný 3, A. Mičkal 2.
(TJ, rž, AnK)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko