SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Mladší žáci zvítězili na turnaji v Zubří

V úterý 27. prosince se v Zubří uskutečnil fotbalový turnaj mladších žáků. Turnaje se zúčastnilo devět týmů, rozdělených do dvou skupin. Kromě domácího mužstva FC Zubří se turnaje zúčastnila tato družstva: TJ Poličná, 1.Valašský FC B, 1.Valašský FC A, FC Hlučín, SK Hranice, Jakubčovice Fotbal, TJ Valašské Meziříčí a TJ Nový Jičín.
První zápas Hraničtí neodehráli zrovna tak, jak si představovali a proto s Jakubčovicemi prohráli 1:3. Potom se ale zvedli, a začali hrát krásný kombinační fotbal díky kterému se jim podařilo v důležitém zápase o postup do semifinále porazit Nový Jičín 2:1.
Semifinále s 1. Valašským FC nabídlo jedno z nejhezčích utkání celého turnaje čemuž odpovídá i výsledek 6:4. Díky těmto výhrám se hráči probojovali až do finále. A kdo jiný mohl být jejich soupeřem, než Jakubčovice. Po asi nejhezčím zápase turnaje, který Hraničtí zremizovali 3:3, přišly na řadu pokutové kopy. Trenér se domluvil s hráči kdo a v jakém pořadí je bude kopat.
První penaltu Jakubčovice nedaly. Naopak za SK střílející Poláček s klidem po levé ruce gólmana proměnil. Následovala penalta Jakubčovic, kterou už proměnily. Hned poté si na značku penaltového kopu postavil míč Sencovici a nedal gólmanovi šanci. Jakubčovice byly na řadě a proměnily. Potom kopal Halašta a chladnokrevně proměnil. Na řadě byly opět Jakubčovice, které penaltu neproměnily! Ztroskotaly na výtečném brankáři Kulišťákovi. Teď už stačilo Hranickým jenom dát penaltu a mohli oslavovat triumf. Za SK byl na řadě Malaník, který zavěsil do „šibenice“ a až teď propukly oslavy. Následoval pokřik modrá, bílá… a píseň Vysoký jalovec...

Do Hranic putovaly také individuální ceny. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Martin Kulišťák a do All Stars turnaje se kromě něj také dostali Malaník a Hladík.

Výsledky SK:
SK Hranice - Jakubčovice 1:3
SK Hranice - 1.Valašský FC B 6:2
SK Hranice - TJ Poličná 9:0
SK Hranice - Nový Jičín 2:1
Semifinále:
SK Hranice - 1.Valašský FC A 6:4
Finále:
SK Hranice - Jakubčovice Fotbal 3:3 (penalty 4:2)

Sestava a branky SK Hranice:
Kulišťák - Malaník 7, Poláček 5, Lukeš 4, Kus 2, Halašta 2, Sencovici 2, Hladík 3, Grygar 1, Páleník 1, Mikšík, Koleček, Hlavica, Babinčák.

Vítězný tým mladších žáků
Horní řada zleva: vedoucí mužstva Poláček, Babinčák, Halašta, Lukeš, Malaník, Páleník, Hlavica, Koleček, Kus
Dolní řada zleva: Mikšík, Grygar, kap. Poláček, Hladík, Sencovici
Ležící: gólman Martin Kulišťák

Mladší žáci zvítězili na turnaji v Zubří
(Richard Poláček ml.)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko