SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Starší přípravka v Bílovci na „bedně“

V neděli 29. ledna odehrála starší přípravka SK Hranice (ročník 1995) za účasti deseti mužstev mezinárodní turnaj v pěkné hale ŠSK Bílovec. Jedinou pořadatelskou kaňkou byla velmi nízká teplota, která byla nejen v samotné hale, ale hlavně v šatnách.
Starší přípravka v Bílovci na „bedně“
Zadní řada zleva: Dominik Zbruž, Jan Nehyba, Jan Šnejdrla, Jakub Marek, Radim Frydrych, Václav Lesák, Daniel Šerý, Martin Chovanec.
Přední řada zleva: Zdenek Stryk, Marek Šumšal, David Zezulka, Radim Žingor, Petr Matějíček, Ondra Marek.

Výkon mužstva byl po předchozím nepovedeném turnaji v Přerově nesrovnatelný a většina kluků si zaslouží pochvalu nejen za bojovnost, ale i za předvedený výkon, který byl o mnoho lepší než před dvěma týdny. Herní projev týmu se zlepšil hlavně v podpoře obránců při útočných akcích, o čemž svědčí vstřelená branka na kontě všech čtyř elitních obránců.
V soubojích ve skupině jsme postupně přehráli FC Havířov, KS Rozvoj Katowice a SFC Opava. V posledním utkání základní skupiny nám trestuhodně utekl začátek a po pěti minutách svítil na ukazateli skóre stav 0:3 v náš neprospěch. Po důrazné domluvě od trenérů se ovšem chlapci vzchopili a uhráli potřebnou remízu, která nám zajistila vítězství ve skupině a přisoudila do semifinále Baník Ostrava.
Na začátku tohoto utkání nás soupeř individuálně přehrával a po povedené střele z dálky se ujal vedení. Ve druhé půlce ovšem naši chlapci přidali a vypracovali si řadu šancí o kterých se dá minimálně ve třech případech hovořit jako o tutových. Bohužel se k nám tentokrát štěstěna otočila zády a pohár za třetí místo jsme si museli vybojovat až v zápase s Katowicemi, ve kterém hráči předvedli nejlepší výkon dne. Naše vítězství nemohly změnit ani neuvěřitelné výroky ze strany pana rozhodčího.
Z celkového vítězství se zaslouženě radovali naši dobří známí, hráči z 1.Valašský FC Rožnov, kteří v průběhu všech šesti zápasů neztratili jediný bod.

Výsledky SK Hranice:
SK Hranice - FC Havířov 3:1
- KS Rozvoj Katowice 3:2
- SFC Opava 5:2
- FC Vítkovice 3:3
semifinále - Baník Ostrava 0:1
o 3.místo - KS Rozvoj Katowice 3:1

Sestava a střelci branek:
M. Chovanec, J. Nehyba 1, J. Šnejdrla 1, M. Šumšal 3, P. Matějíček 2, D. Zezulka 1, R. Žingor 1, Z. Stryk 5, J. Marek 3, D. Zbruž, V. Lesák, R. Frydrych, D. Šerý.

Výsledky o konečné umístění:
o 9. místo NH Ostrava - FC Havířov 2 : 2 (3 : 2 PK)
o 7. místo ŠSK Bílovec - SFC Opava 2 : 3
o 5. místo FK Frýdek-Místek - FC Vítkovice 4 : 1
semifinále 1.Valašský FC - KS Roz. Katowice 6 : 1
semifinále Baník Ostrava - SK Hranice 1 : 0
o 3. místo SK Hranice - KS Rozvoj Katowice 3 : 1
o 1. místo 1.Valašský FC - Baník Ostrava 5 : 2

Výsledky ve skupinách:

Starší přípravka v Bílovci na „bedně“
(RŽ, foto: Jiří Chovanec)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko