SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Výsledky mládeže

Zveřejňujeme výsledky zápasů mládežnických družstev SK Hranice, hraných o víkendu:
Starší dorost - MSDD
SK Hranice – Vítkovice B 3:4 (2:1)
Branky:
Bagar, Zavadil, Král – Šarina, Beránek, Žurek, Paulus.


Mladší dorost - MSDD
SK Hranice – Vítkovice B 0:2 (0:1)
Branky:
Seidler a vlastní.


Starší žáci A – MSŽD sk. E
FK Havířov - SK Hranice 2:1 (0:0)
Branka SK:
Menyhard (PK)
Sestava: Matůšů – P. Cvešper, Menyhard, I. Cvešper, M. Hlavica - Mynář, Horák (45. Kostka), Schmidt, J. Hlavica – Vavřík, Kuzniarský (40. Pecha). Trenéři: Kubica, Bouchala.

Utkání s druhým týmem tabulky Hranice nezvládly dle svých představ a neunesly tíhu favorita. Havířov, ztrácel na hosty 8 bodů, nepředvedl nijak oslnivý výkon a přesto získal všechny body. Celý první poločas byly Hranice jasně lepším týmem a soupeře tařka do ničeho nepustily. Avšak veškeré útoky končily na neschopnosti zdárně se rozvíjející akce zakončit střelou. Domácí vystřelili jen jednou a to v poslední minutě poločasu, a střela skončila na břevně. Do druhé půle nastoupili hosté s odhodláním lépe se dostat do blízkosti brankáře domácích a více se pokoušet zakončit. Avšak již ve 4. minutě prošel středem záložník Havířova a vstřelil první branku. Za další 4 minuty se opakovala stejná situace a domácí vedli o 2 goly. Ještě štěstí že v 15 minutě domácí neproměnili pokutový kop za faul v šestnátce. Hosté pokračovali bez odvahy v zakončování a navíc se jim skutečně herně nedařilo. Zejména střed obrany a zálohy chyboval jak v obrané tak i v útočné činnosti, kdy vyvíjel malou iniciativu jít s míčem dopředu nebo situaci řešit konstruktivní přihrávkou. V útočné dvojici se v průběhu utkání vystřídali čtyři hráči, ale ke zvratu v zápase to nevedlo. Hranice snížily z pokutového kopu po faulu na Vavříka. Ten s jistotou proměnil Menyhard. I závěrečný tlak byl spíše vlažný bez důrazu na půlce soupeře a bez snahy přinutit ho k chybám.
Je to poučení pro celý tým. Řada hráčů je sice nemocná nebo zraněna, avšak ti ostatní nebyli na utkání patřičně připraveni. Hráči potom hledají chyby jinde než na sobě. Je fakt, že soutěž se teprve rozbíhá a je nutno přidat zejména v organizaci hry, kterou v podtatě nebylo možno nijak natrénovat.


Mladší žáci A – MSŽD sk. E
FK Havířov - SK Hranice 1:5


Starší žáci B – KP
1. kolo:
SK Hranice B – Uničov B 1:3 (1:0)
Branky:
Kostka – Petr 2, Janoušek.


Mladší žáci B – KP
SK Hranice B – Uničov B 1:0 (1:0)
Branka:
Kalous.


Starší přípravka A a B – KP
Starší přípravky A a B nastoupily k prvním jarním soutěžním zápasům v Přerově.
Výsledky:
PS Přerov A – SK Hranice A 0:4
PS Přerov A – SK Hranice B 2:1
PS Přerov B – SK Hranice A 1:5
PS Přerov B – SK Hranice B 2:1

Branky SK A: Stryk a Šumšal 3, Marek, Nehyba, Matějíček.

Branky SK B: Dán a Machač.
(SK, rž, viki)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko