SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Přípravky v Prostějově nezklamaly

Za stálého deště a v nepříjemném chladu odehrála v neděli 30. dubna starší přípravka SK Hranice další mistrovská utkání na hřišti LeRKu Prostějov.
Áčko se na úvod v přímém souboji o druhé postupové místo do finálového turnaje utkalo s celkově čtvrtým týmem průběžné tabulky. Naši kluci předvedli nejlepší jarní výkon, při kterém na hřišti existoval pouze jedem tým a soupeř si zaslouženě odnesl rukavici. Ve druhém utkání se již chlapci nechali ukolébat pochvalou od trenérů a začali se utápět ve zbytečném držení míče a osobních soubojích s mladším protivníkem.
Druhý tým sahal v obou střetnutích po bodech, ovšem v prvním případě chybělo kousek sportovního štěstí při zakončování vypracovaných akcí a ve druhém fyzické síly elitní sedmičky, když jsme již po deseti minutách vedli 0:2 po brankách Tomáše Částečky.
Celkově je ovšem potřeba všechny naše fotbalisty pochválit za předvedenou hru a bojovnost, která se líbila nejen hostujícím ale i domácím fanouškům.

Výsledky utkání a střelci branek:
LeRK Prostějov A - SK Hranice A 0:5 (0:1)
(Stryk, Zezulka, Holoubek, Kelar, Šerý)
LeRK Prostějov B - SK Hranice A 0:5 (0:4)
(Holoubek, Šerý, Nehyba, Frydrych, Siegel)
LeRK Prostějov B - SK Hranice B 1:0 (0:0)
LeRK Prostějov A - SK Hranice B 5:3 (2:2)

(Částečka 2, Vanduch)

Sestava A: Martin Chovanec, David Zezulka, Radim Žingor, Daniel Siegel, Zdenek Stryk, Václav Lesák, Jakub Marek, Petr Kelar, Dominik Zbruž, Jan Šnejdrla, Jan Nehyba, Petr Holoubek, Petr Matějíček, Radim Frydrych, Daniel Šerý.
Sestava B: Jakub Tomečka, Štěpán Spurný, Tomáš Částečka, Jakub Uličník, Petr Vanduch, Rosťa Sobek, Petr Ančinec, Radek Dán, Martin Večeřa, Jaromír Hynčica, Tomáš Machač, Tomáš Molnár, Pavel Šprencl, Matěj Benk.
(rž)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko