SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Když se nedají branky ...

S permanentní střeleckou nemohoucností se od začátku sezóny potýkají fotbalisté SK Hranice. Nic na tom nezměnil ani zápas v Bystrci, kde naši hráči opět neproměnili tři vyložené šance.

FC Dosta Bystrc - SK Hranice
2 : 0 (1 : 0)


Branky: 25. a 71. Procházka. ŽK: Látal, Směja – Štverka, Koudelný, Štěpán a Josl. Rozhodčí: Kubáň – Kubíček, Černý. Delegát: Slabý Diváků: 410.
Sestava SK: Štěpán – Koudelný (62. Nikolén), Jašíček, Vaculín, Richter – Pekný, Žmolík, Štverka (53. Josl), Málek - Janoviak, Šultés. Trenér: Oldřich Machala.

Náš tým byl v prvním poločase aktivnější a také nebezpečnější. Už v úvodu zápasu si vytvořili dvě velké šance. Domácí se dostali jen ke dvěma trestným kopům, ten druhý však proměnili ve vedoucí branku.
Po přestávce pokračovali hraničtí fotbalisté v nátlakové hře, domácí obrana v čele s výborným brankářem Gallou neudělala chybu. Naopak hosté byli za malou domů potrestáni nepřímým volným kopem, který znamenal druhý gól ve Štěpánově síti.
Trenér SK Oldřich Machala nám k zápasu řekl:
Bylo to oboustranně nekvalitní utkání v němž jsme po herní stránce byli lepší než domácí, ale když hráči jako Pekný, Janoviak a Nikolén nepromění stoprocentní šance, tak nemůžeme vyhrát. Domácí ze tří trestných kopů dva proměnili a zaslouženě vyhráli."

Další výsledky 9. kola:
Hlučín - Kohoutovice 1:1, Dolní Benešov - Uničov 1:0, Poštorná - Lipová 2:1, 1.HFK Olomouc - Vítkovice B 0:0, Znojmo - Zlín B 4:2, Třinec - Ostrava B 3:1, Slovácko B - Bystřice pod Hostýnem 7:2.

Aktuální tabulku najdete ZDE.
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko