SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Mladší žáci B opět remizovali

V neděli 22. října přivítali žáci B SK Hranice v 11. kole Krajského přeboru mladších žáků vrstevníky z FKM Opatovice-Všechovice.
Výsledky utkání a střelci branek:
Starší žáci:
SK Hranice B - FKM Opatovice-Všech. 7:4 (4:2)
Branky SK:
Hanák a Sao Link 2, Poláček, Žabíček a Smolár 1.


Mladší žáci:
SK Hranice B - FKM Opatovice-Všech. 2:2 (0:2)
Branky SK:
Marek, Matějíček (PK).

Začátek utkání se našim klukům vydařil, když se na prvních deset minut usadili na polovině Opatovic a vypracovali si hned dvě slibné brankové příležitosti. Vše se ovšem obrátilo ve 12. minutě, když D. Zbruž nepochopitelně zahrál rukou na kraji velkého čtverce. Následný pokutový kop M. Chovanec sice vyrazil, ale dobíhající střelec napodruhé míč dorazil do domácí sítě. Od tohoto okamžiku existovali na trávníku pouze hosté, kteří navíc po chvilkovém zaváhání obrany a zbytečném faulu přidali z přímého kopu druhý gól. Po přestávkovém mytí hlav vyběhlo z hranické kabiny jiné mužstvo. Kluci si vypracovali několik šancí, které byly ovšem zneškodněny výborným brankářem hostů. Gólové radosti jsme se dočkali až patnáct minut před koncem, když D. Šerý předložil J. Markovi skvělý míč před prázdnou branku a náš střelec se už z této pozice nemohl mýlit. Tři minuty před závěrečným hvizdem jsme po útočném výletě D. Siegela a následném faulu na něj vyrovnali P. Matějíčkem z pokutového kopu. Těsně před koncem se ještě na hostující branku samostatně řítil M. Šumšal, ale jako již ve dvou předešlých případech své sólo úspěšně nezakončil. Remíza je z hlediska průběhu obou rozdílných poločasů zasloužená.

Sestava SK: Martin Chovanec, Jakub Tomečka, Daniel Siegel, David Zezulka, Radim Žingor, Jan Šnejdrla, Jan Nehyba, Dominik Zbruž, Petr Holoubek, Daniel Šerý, Marek Šumšal, Jakub Marek, Petr Matějíček, Václav Lesák, Tomáš Molnár, Patrik Štefek, Petr Kelar, Jan Maděryč.
(RŽ)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko