SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Mladší žáci B si upevnili třetí místo

V sobotu 28. října zajížděli mladší žáci B SK Hranice do Olomouce k 12. kolu Krajského přeboru žáků na hřiště FK Nové Sady.
Utkání začalo z obou stran opatrně a prvních pět minut se soupeři pouze oťukávali. V dalších minutách jsme se ovšem usadili na půlce domácích a začali dobývat jejich branku. Několik slibných příležitostí zůstalo nevyužito, až přišla 22. minuta a chytrá přihrávka Marka Šumšala a gólová střela Petra Holoubka, na kterou byl domácí brankář krátký. Ve druhém poločase pokračoval tlak našich chlapců, ale při zakončení nám chybělo potřebné štěstíčko (Matějíček, Šumšal, Marek) a protože spolehlivá hostující obrana v čele s výborně hrajícím Danem Siegelem, domácí nepustila do jediné vážnější šance, skončilo utkání nejtěsnějším rozdílem ve prospěch SK Hranice.

FK Nové Sady – SK Hranice B 0:1 (0:1)
Branka:
Holoubek.

Sestava SK: Martin Chovanec, Daniel Siegel, David Zezulka, Jan Šnejdrla, Petr Matějíček, Petr Holoubek, Dominik Zbruž, Radim Žingor, Daniel Šerý, Marek Šumšal, Jakub Marek, Radim Frydrych, Václav Lesák, Tomáš Molnár, Patrik Štefek, Petr Kelar, Jan Maděryč.

Tabulka KP
Mladší žáci B si upevnili třetí místo
(RŽ)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko