SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Mladší žáci B podruhé prohráli

V neděli 12. listopadu, za sychravého podzimního počasí přivítali žáci B na domácím hřišti rezervu 1.HFK Olomouc. Hosté, kteří v plné míře využili možnost posílení o hráče ze soupisky divizního áčka se staršími žáky suverénně „zametli“. Jejich mladší kolegové také předvedli bojovný výkon a po zásluze si jako první v této sezóně odvezli z Hranic všechny body.
Výsledky utkání:
starší žáci:
SK Hranice B - 1.HFK Olomouc B 0:10 (0:4)


mladší žáci:
SK Hranice B - 1.HFK Olomouc B 1:3 (0:1)
Branka SK:
Frydrych (PK)

Naši chlapci předvedli v úvodním dějství mdlý výkon, bez nasazení a bojovnosti, ze kterého vybočili pouze dobře hrající Petr Holoubek a Honza Šnejdrla. Hned v páté minutě jsme špatně rozehráli přímý kop a po zaváhání obrany jsme z rychlého protiútoku inkasovali první branku. Zbytek první půle byl spíše trápení a tak jsme byli rádi za poločasovou pauzu.
Druhý poločas pro nás začal velmi dobře, kluci jezdili „po zadku“, nevypustili žádný míč a v prvních deseti minutách jsme hosty zamkli na jejich polovině. Z tohoto náporu jsme si vypracovali tři slibné brankové příležitosti, které jsme bohužel nevyužili. Vyrovnání přinesla až 45. minuta a pokutový kop, který po faulu na Jakuba Marka proměnil Radim Frydrych. Utkání rozhodla školácká chyba našeho stopera, který při odkopu netrefil lehký míč a „vyslal“ do sólového nájezdu nejlepšího hráče hostů Petra Mifku. Tento svou akci zakončil ukázkovým přehozením bezmocného brankáře. Následnou gólovou tečku udělal v první minutě nastavení hostující kanonýr Stach, který vymetl šibenici domácí branky.

Sestava SK: Martin Chovanec, Daniel Siegel, David Zezulka, Radim Žingor, Jan Šnejdrla, Radim Frydrych, Dominik Zbruž, Petr Holoubek, Daniel Šerý, Jan Nehyba, Jakub Marek, Václav Lesák, Tomáš Molnár, Patrik Štefek, Jakub Tomečka.

Tabulka KP:


Mladší žáci B podruhé prohráli
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko