SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Mladší žáci B třetí ve Vyškově

V sobotu 9. prosince odehráli mladší žáci B (ročník 1995) druhý halový turnaj této sezóny. Pořadatelé z FK Drnovice připravili ve Vyškově akci na výborné společenské i sportovní úrovni a zajistili kvalitní mezinárodní obsazení v čele s mistrem ČR z minulého roku v kategorii přípravek, mužstvem RMS Šardice.
Mladší žáci B třetí ve Vyškově

Právě tohoto soupeře nám přidělil los jako prvního protivníka. Naši chlapci odehráli utkání s velkým nasazením a ještě čtyři minuty před koncem jsme vedli 1:0. Několik nevyužitých šancí se nám nakonec vymstilo a chvilkové zaváhání útočníků soupeř nekompromisně trestal. Těsná prohra 1:2 chlapce opravdu mrzela obzvláště pak při vzpomínce na minulý rok, kdy nás stejný soupeř jasně přehrál (2:5). V dalších dvou soubojích s AS Trenčín a HFK Prievidza jsme pokračovali v dobrém útočném fotbale a navíc se nám začalo dařit i střelecky. Hráči příkladně bojovali a výsledkem byl postup do semifinále, kde jsme narazili na suveréna skupiny B družstvo 1.FC Slovácko.
V tomto souboji jsme také vstřelili první branku, ale po zbytečné chybě obránce a pěkné kombinační akci se soupeř ujal vedení. Nedůsledné pokrytí rychlého útočníka těsně před koncem znamenalo třetí gól v naší síti a jistotu boje o třetí místo. Nutno podotknout, že v tomto utkání byl soupeř lepší a hlavně při práci s míčem v soubojích jeden na jednoho jsme nestíhali.
Poslední utkání s mužstvem FK Drnovice jsme ovšem zvládli skvěle a již po sedmi minutách vedli 3:0. Po vyloučení domácího brankáře se už hra rozkouskovala, ale výsledek naši chlapci ještě navýšili a odvezli si bronzové medaile. Ve finále pak s naprostým přehledem obhájily loňské vítězství Šardice, když porazily 1.FC Slovácko v poměru 5:1.
Nejlepším hráčem SK Hranice byl trenéry zvolen Daniel Siegel, který byl pro ostatní příkladem nejen hrou a bojovností, ale i neúnavným hecováním spoluhráčů.

Výsledky SK Hranice:
SK Hranice - FK Šardice 1:2
SK Hranice - AS Trenčín 5:0
SK Hranice - HFK Prievidza 4:2
semifinále:
SK Hranice - 1.FC Slovácko 1:3
o 3.místo:
SK Hranice - FK Drnovice 5:1

Sestava a střelci branek:
SK Hranice: M. Chovanec, D. Siegel, J. Šnejdrla, M. Šumšal 1, P. Holoubek 4, D. Zezulka, R. Žingor 1, J. Nehyba 4, J. Marek 3, D. Zbruž, V. Lesák 1, R. Frydrych, D. Šerý, P. Matějíček 1.

Výsledky zápasů o konečné umístění:
o 5.-8.místo HFK Prievidza - SK Líšeň 5 : 1
o 5.-8.místo FC Dunajská n.Ves - AS Trenčín 1 : 5
o 1.-4.místo SK Hranice - 1.FC Slovácko 1 : 3
o 1.-4.místo FK Drnovice - RMS Šardice 1 : 5
o 7.místo SK Líšeň - FC Dunajská n.Ves 2 : 3
o 5.místo AS Trenčín - HFK Prievidza 1 : 3
o 3.místo SK Hranice - FK Drnovice 5 : 1
o 1.místo RMS Šardice - 1.FC Slovácko 5 : 1

Výsledky v základních skupinách:

Mladší žáci B třetí ve Vyškově
(rž, foto: Jiří Chovanec)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko