SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Mladší žáci B podruhé venku vyhráli

Po náročném sobotním turnaji odehráli kompletní mladší žáci B SK Hranice hned v neděli 25. února druhé utkání na umělé trávě v roce 2007. Soupeřem nám bylo třetí mužstvo KP Zlínského KFS, posílené o několik hráčů z ligového áčka. Na prostorném hřišti v Kroměříži, jsme odehráli dva rozdílné poločasy.

HS Kroměříž B - SK Hranice B
0:1 (0:1)


Branka:
Holoubek

V prvním dějství jsme s větrem v zádech hráli se soupeřem vyrovnanou partii, když se šance střídaly na obou stranách. Jako první a jak se nakonec ukázalo i naposled se z gólu radovali naši kluci, když se do odvážného osobního souboje na hranici velkého vápna pustil Kuba Marek a jeho prostrčení využil Petr Holoubek. Další šanci po rohovém kopu a pohotovém zakončení Dominika Zbruže vytěsnil domácí obránce na tyč vlastní svatyně.
Ve druhém poločase se postupně začala projevovat fyzická převaha HS Kroměříž a za přispění silného větru nás přitlačili na naši polovinu. Hraničtí hráči vyráželi do rychlých protiútoků, kterým ovšem chyběla přesnější finální přihrávka. V těchto momentech nás v brance několikrát podržel Jakub Tomečka, který zachránil i poslední šanci domácích při nesmyslně nařízeném přímém kopu za hranicí pokutového území. Prudkou střelu směřující do levé šibenice zázračně vytlačil na rohový kop, čímž zakončil bojovné, ale ve druhé půli zbytečně nervózní utkání.
Za předvedený výkon v utkání hraném v nepříznivých povětrnostních podmínkách a s ohledem na sílu soupeře, se většina kluků oproti halovému turnaji dočkala od trenérů zasloužené pochvaly. Zvláště pak za příkladnou bojovnost, na kterou jsme u některých hráčů v sobotu marně čekali.

Sestava SK: Martin Chovanec, Daniel Siegel, Tomáš Molnár, Dominik Zbruž, Petr Matějíček, Jan Nehyba, Petr Holoubek, Daniel Šerý, Václav Lesák, Petr Kelar, Patrik Štefek, David Zezulka, Jan Šnejdrla, Zdenek Stryk, Radim Žingor, Radim Frydrych, Marek Šumšal, Jakub Marek, Jakub Tomečka.
(rž)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko