SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Mladší žáci B opět vyhráli

Již třetí přípravné utkání na umělé trávě odehráli mladší žáci B SK Hranice v neděli 4. března Soupeřem jim tentokráte byli vrstevníci z FC Hlučín.

FC Hlučín B - SK Hranice B
1 : 3 (1 : 2)


Branky SK:
Lesák, Nehyba, Kelar.

Domácí mužstvo nastoupilo oslabeno o několik nemocných hráčů, ale také naše řady postihlo virové onemocnění dvou kluků. Utkání začalo dvěma nevyužitými šancemi na obou stranách, ale v páté minutě se po přihrávce Petra Holoubka prosadil Vašek Lesák pěknou střelou z levého křídla. Chvilkovou nepozornost našich obránců využili domácí hned po třech minutách ke srovnání skóre. Bleskurychlá odpověď přišla v jedenácté minutě, kdy po faulu na Kubu Marka využil nařízený přímý kop dalekonosnou střelou Honza Nehyba. Zbytek poločasu se hra přelévala mezi oběmi pokutovými územími, ale skóre se již nezměnilo.
Ve druhém dějství naši kluci zatlačili soupeře před jeho svatyni a několikrát nebezpečně zahrozili. Zvýšení náskoku ovšem přinesla až 45. minuta, kdy od brankové čáry přihrál opět Petr Holoubek a následná dorážka Petra Kelara znamenala uzavření skóre.
Za předvedený výkon v utkání proti silnému soupeři, který naše chlapce předčil hlavně v soubojích jeden na jednoho si kluci zaslouží pochvalu. Zatím je ovšem poznat hlavně při zahrávání standardních situacích, že naši hráči trénují výhradně v halách a schází jim tréninkové jednotky na tolik chybějící umělé trávě, která se už pomaličku stává samozřejmostí ve všech větších, ale i menších městech.

Sestava Hranic: Martin Chovanec, Jan Šnejdrla, David Zezulka, Dominik Zbruž, Petr Matějíček, Jan Nehyba, Petr Holoubek, Zdenek Stryk, Václav Lesák, Marek Šumšal, Jakub Marek, Tomáš Molnár, Radim Žingor, Radim Frydrych, Dan Šerý, Marek Vyka, Petr Kelar, Jakub Tomečka.
(rž)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko