SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Mladší přípravka B obsadila 5. místo v Brušperku

Tým mladší přípravky B SK Hranice se v sobotu 3. března zúčastnil mezinárodního turnaje v Brušperku, který pořádal fotbalový klub FC Baník Ostrava.
Tento turnaj byl vypsán pro osm družstev a mělo se hrát ve skupinách, ale bohužel hned po odehrání prvního utkání bylo pořadateli zjištěno, že celek Havířova se bez omluvy nedostavil a turnaj musel být přelosován. Nakonec se hrálo systémem každý s každým a to 1 x 18 min. Celkem tedy startovalo 7 družstev.
Naši chlapci zahájili turnaj s mužstvem z Vítkovic, které prohráli 5:0. Bohužel opět, tak jako v předešlých utkáních jsme inkasovali po našich hrubých chybách, kdy naši hráči prohrávali osobní souboje a také jsme nebyli schopni vystřelit na bránu. Ve druhém utkání nás čekal silný tým Baníku Ostrava A, pozdější vítěz turnaje. V tomto utkání se projevila větší sehranost a fotbalovost hráčů z Baníku a náš tým dostal „šišku“ - 10:0. V dalším utkání nás čekal další ze silných soupeřů a to tým z Frýdku-Místku. S tímto týmem se pravidelně potkáváme na turnajích a máme s ním pasivní bilanci. Utkání bylo až do 14 minuty vyrovnané, kdy jsme prohrávali 2:0 a hrálo se před oběmi bránami. Bohužel v závěru rozhodla větší zkušenost hráčů F-M a náš nedůraz před vlastní bránou a hráči soupeře toho dokonale využili a přidali další 3 branky, a tak naši hráči prohráli i toto utkání 5:0.
V dalším zápase naši hráči nastoupili proti týmu ze Slovenska - Juventusu Žilina. S tímto týmem se naši hráči utkali úplně poprvé, ale z dosavadních výsledků tohoto týmu na turnaji a z jejich předveděné hry se dalo usuzovat, že je to jeden z kandidátů na vítězství. Do tohoto zápasu se naši hráči pustili s velikou vervou a zápalem, který byl korunován vstřelenou brankou R. Andrýskem. Poté hráči ze Žiliny začali vyvíjet tlak a utkání otočili na 2:1. Naši hráči však bojovali a podařilo se jim vyrovnat z přímého kopu Jakubem Lapešem. Bohužel opět se zde projevila větší zkušenost hráčů ze Slovenska, protože přidali další góly a utkání dotáhli do vítězného konce 8:2. Pozitivní na tomto utkání bylo, že naši hráči byli jediní, kteří vstřelili tomuto týmu branku. K dalšímu utkání jsme nastupovali proti SFC Opava a pokud nechtěli skončit na chvostu výsledkové listiny, bylo nutné utkání sehrát s přijatelným výsledkem, což se také povedlo. Zápas jsme vyhráli 2 brankami Jakuba Zobaníka a 1 brankou Jakuba Lapeše a po velice vyrovnaném boji 3:2. V dalším utkání nás čekal opět Baník Ostrava a to tým B, který je složením a výkonností na stejné úrovni jako náš tým. Naši hráči v tomto podali velice bojovný výkon a i toto utkání se jim podařilo dotáhnout do vítězného konce 3:1, kdy se o branky se podělili Radek Andrýsek, Jakub Zobaník a Petr Kádě.

Sestava SK Hranice: Poláček, Vitonský, Kádě, Zobaník, Lapeš, Andrýsek, Chaloupka, Jemelka.

Konečné pořadí turnaje:
1. FC Baník Ostrava A
2. Juventus Žilina
3. F-M
4. FC Vítkovice
5. SK Hranice

6. SFC Opava
7. FC Baník Ostrava B

Tímto bychom zároveň chtěli pozvat všechny kluky a holky, kteří mají zájem hrát fotbal a kteří se narodili v letech 1998, 1999 a 2000 na nábor, který se koná v tělocvičně střední průmyslové školy každé úterý 16 – 17 a středu 16.30 - 18 a čtvrtek na ZŠ Struhlovsko 16 – 17.30 hodin. Více informací získáte na telefonním čísle 603 997 559.
Přijď si zahrát fotbal!
(pol)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko