Vysokou porážku utrpěli muži v zápase s rezervou Brna.

1.FC Brno B – SK Hranice
4 : 1 (2 : 0)

Branky: 6. Pacák, 13. Borák, 59. Chlup (PK), 87. Pleš – 65. Ferenc.
ŽK: D. Richter, Michálek. ČK: 56. Sulikowski. Rozhodčí: Pochylý - Kneisl, Paták. Diváků: 100.

Domácí se už v 6. minutě ujali vedení tečovanou střelo Pacáka a o sedm minut později zvýšil na po samostatné akci na 2:0 Borák. Hraničtí se v první půli do vážnější šance nedostali.
Po přestávce v 56. minutě běžel Pacák sám na Sulikowského, ten ho ale podrthl a dostal červenou kartu. Místo vyloučeného gólmana se do branky postavil obránce Tomáš Richter. Brno z penalty Chlupem zvýšilo na 3:0. V 65. minutě Ferenc hlavou snížil na 3:1 a Hranice i v deseti ukázaly, že nehodlají zápas odevzdat a málem se jim podařilo vstřelit Dominikem Richterem kontaktní gól na 3:2. Pak se ale Brno vzpamatovalo a čtvrtou brankou Pleše z 87. minuty dalo výsledku konečnou podobu. Nekorunovanou hvězdou zápasu se ale stal hostující Tomáš Richter - hráč z pole, který nahradil vyloučeného Sulikowského. Richter odvrátil několika výstavními zákroky ještě vetší pohromu, jež se na Hranice valila.