SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Mladší žáci B rozstříleli Litovel

V sobotu 28. dubna nastoupili po nešťastně ztraceném utkání v Jeseníku mladší žáci B SK Hranice v domácím prostředí proti poslednímu mužstvu tabulky Tatranu Litovel.
Od první minuty bylo jasné, že do Hranic zavítalo jedno z nejslabších mužstev soutěže. Skóre otevřel již ve 28 vteřině Marek Šumšal a další gól přidal v 6. minutě. Kluci se fotbalem očividně bavili a do konce poločasu přidali dalších pět branek. Za zmínku stojí hlavně samostatný nájezd Radima Frydrycha z půli hřiště, který chladnokrevně zakončil ukázkovou kličkou a brankáři hostů nedal sebemenší šanci.
Ve druhém poločase pokračovali chlapci v kombinační hře a střílení dalších branek. Na kulatých 10:0 zvyšoval Zdenek Stryk po nacvičeném signálu při kopu z rohu s Petrem Holoubkem a tečkou za utkáním bylo obhození bezmocného Víta Košáka našim Jakubem Markem v 57.minutě. V zápase si dostatečně zahrálo všech 18 nominovaných hráčů a obzvláště kluci z lavičky sbírali další potřebné zkušenosti.
Utkání bylo ovšem pouze přípravou na sobotní souboj s chlapci z Uničova, kteří jako jediní společně s našimi hrají Krajský přebor s ročníkem 1995 a mladšími.

SK Hranice B – Tatran Litovel 13:0 (7:0)
Branky SK:
Holoubek 3, Šumšal, Frydrych a Marek 2, Vyka, Nehyba, Stryk a Zezulka 1.

Sestava SK: Martin Chovanec, Daniel Siegel, David Zezulka, Dominik Zbruž, Jan Šnejdrla, Jan Nehyba, Petr Holoubek, Radim Žingor, Zdenek Stryk, Marek Šumšal, Jakub Marek, Tomáš Molnár, Radim Frydrych, Václav Lesák, Daniel Šerý, Patrik Štefek, Marek Vyka, Jakub Tomečka.


Také starší žáci si se svým soupeřem poradili a zaslouženě vyhráli.
SK Hranice B – Tatran Litovel 4:1 (2:0)
Branky SK:
Kučák 3, Šelle.
(rž)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko