SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Mladší žáci B rozstříleli Šternberk

V úterý 8. května předehrávali mladší žáci B SK Hranice na domácím trávníku 21. kolo Krajského přeboru žáků s FK Šternberk.
Hosté uvedli do zápisu o utkání třináct hráčů, ale do utkání mohla díky neuvěřitelné administrativní chybě vedoucího mužstva zasáhnout pouze desítka fotbalistů. Díky tomuto faktu se zápas hned od první minuty změnil v jednoznačnou záležitost domácího týmu. Naši kluci stříleli jeden gól za druhým a hosté se zmohli pouze na několik zákeřných zákroků, při kterých všem přítomným fanouškům několikrát zatrnulo. Naštěstí domácí tuto skutečnost ustáli bez úhony a tak mohl udělat gólovou tečku za prvním dějstvím R. Frydrych dalekonosnou střelou z 18 metrů, po přenesení hry J. Markem a předložení M. Šumšalem.
O přestávce naordinovali trenéři klukům hru založenou na krátkých přihrávkách, aby nás soupeř nemohl neustále „kopat“ a předešli jsme zbytečným zraněním. Chlapci se snažili taktické pokyny dle individuelních možností plnit a i když zahodili několik příležitostí, skóre se nakonec zastavilo na stavu 14:0.
Souboj byl pro naše hráče dobrým tréninkem, ve kterém si mohli v poklidu vyzkoušet přenášení hry z jedné strany na druhou a potěšující je také fakt, že se střelecky prosadili oba elitní útočníci a také branky vstřelené po nacvičených rohových kopech.

SK Hranice B – FK Šternberk 14:0 (8:0)
Branky SK:
27. , 35. a 42 Marek, 4., 16. a 29. Frydrych, 34. a 57. Šumšal, 24 a 26. Nehyba, 36. a 54. Holoubek, 7. a 22. Zezulka

Sestava: Martin Chovanec, Daniel Siegel, David Zezulka, Dominik Zbruž, Jan Šnejdrla, Radim Frydrych, Petr Holoubek, Radim Žingor, Jan Nehyba, Marek Šumšal, Jakub Marek, Tomáš Molnár, Petr Matějíček, Daniel Šerý, Patrik Štefek, Petr Kelar, Marek Vyka, Jakub Tomečka.


Se svým soupeřem si poradili i starší žáci, kteří rozhodli už do poločasu.
SK Hranice B – FK Šternberk 4:1 (3:0)
Branky SK:
Sencovici, Smolár, Valčík, Janáček.
(rž)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko