SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Muži v oslabení prohráli

Náš tým odehrál zápas posledního kola již tuto středu s rezervou Tescomy Zlín na stadionu v Luhačovicích. Hrstka asi 70 diváků viděla za mírného deště poměrně vyrovnaný zápas v němž šťastnější domácí zvítězili zejména zásluhou dobrého výkonu v prvním poločase, ve kterém se jim podařilo získat dvoubrankové vedení.

FC Tescoma Zlín B – SK Hranice
2 : 1 (2 : 0)


Branky: 18. Šrom, 35. Poznar - 80. Ferenc.
ŽK: Král, Švancer, Žemlík. ČK: 39. Kubica. Rozhodčí: Czene - Picmaus, Bednář. Diváků: 70.
Sestava SK: Malota - Pokruta (64. Zavadil), Král, Švancer, Anastazovský (73. Dudík), Simandl, Kubica, Páleník, D. Richter - Žemlík, Ferenc. Trenér: Lubomír Kubica.

Naši nastoupili do zápasu oslabeni o dva sloupy v obraně, když pro zranění nemohli nastoupit T. Richter a Michálek a bez potrestaného Bočana za vyloučení v minulém zápase ve Znojmě a bylo to znát. Domácí praktikovali hru dlouhých přihrávek a nakopávaných míčů, zatímco hosté se dostávali vpřed kolmými přihrávkami, kombinační hrou a využívali narážeček, ale chyběla přesnější muška a někdy také přesnější finální přihrávka. Domácí toho moc nepředvedli a k vedení jim pomohly fatální chyby brankáře Maloty, který si v 19. minutě srazil do vlastní sítě nepodařený centr domácího Šroma a ani na druhém gólu z kopačky Poznara ve 35. minutě není bez viny. Zápas hrubě ovlivnilo vyloučení Luboše Kubicy, do té doby nejlepšího hráče na hřišti protože „hřejivými“ slovy napomenul rozhodčího, aby pískal spravedlivě.
Druhý poločas přinesl nezáživný fotbal, hosté poctivě bránili a brankář Malota se blýsknul dvěma famózními zákroky v 59. a 72. minutě, kdy doslova vytáhnul z horního růžku branky střely, které každý viděl v síti. Sympatické bylo, že se hosté ani v oslabení nevzdávali útočných snah a byli za to odměněni v 80. minutě. D. Richter prodloužil hlavou míč na Ference, ten si míč rychle a přesně zpracoval a tvrdou střelou do šibenice stanovil konečně skóre zápasu. Hraničtí hráči opět v tomto zápase projevili bojovného ducha, ale početní oslabení bylo dlouhé a muselo se projevit.

Poslední zápas sezóny odehrají naši fotbalisté v sobotu 9. června od 16.30 hodin doma proti Frýdku-Místku.
(HP)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko