SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Mladší žáci B pálili šance

V neděli 10. června odehráli mladší žáci B poslední mistrovské utkání na domácí půdě. Soupeřem jim byl FK Nové Sady, který figuroval na 11. místě tabulky.
Kluci nastupovali k utkání v klidu s jistotou konečného třetího místa a předvedená hra tomuto faktu také odpovídala. Naši hráči zamkli soupeře od první minuty na jeho půlce a vytvořili se neuvěřitelné množství brankových příležitostí, které ovšem ve všech případech zahodili. Hosté se dostali k jedinému ohrožení naší branky až pět minut před koncem první půle, ale tato šance kterou uhasil na poslední chvíli Martin Chovanec byla tutová.
Po přestávce naštěstí všechny početné příznivce uklidnil gólem ve 34. minutě Jakub Marek. Stálý tlak nadále pokračoval, soupeř se pouze zarputile bránil, až přišlo zasloužené vyústění převahy ve 43. a 54. minutě, kdy se trefil Jan Nehyba. Konečnou podobu výsledku dala dorážka Jana Maděryče v 59. minutě a pohotová střela Radima Frydrycha v pár vteřin před koncem utkání. Nejlepší hráčem hostů byl bezpochyby brankář David Drnovský, který zachránil hosty od jistého dvouciferného přídělu.
Chlapci si za předvedenou hru zasloužili pochvalu, ale zahození tolika brankových příležitostí se jen tak nevidí. Doufejme, že v posledním utkání ke kterému zajíždíme tuto neděli do Černovíra si kluci spraví střeleckou chuť.

SK Hranice B – FK Nové Sady 5:0 (0:0)
Branky SK:
43. a 54. Jan Nehyba, 34. Jakub Marek, 59. Jan Maděryč, 60. Radim Frydrych

Sestava SK Hranice: Martin Chovanec, Jan Šnejdrla, David Zezulka, Dominik Zbruž, Daniel Šerý, Radim Frydrych, Petr Holoubek, Radim Žingor, Zdenek Stryk, Marek Šumšal, Jakub Marek, Tomáš Molnár, Jan Nehyba, Václav Lesák, Petr Kelar, Marek Vyka, Jan Maděryč, Jakub Tomečka.


Starší žáci B už tak úspěšní nebyli a se svým soupeřem jen remizovali
SK Hranice B – FK Nové Sady 3:3 (1:0)
Branky SK:
Pokorný 2, Smolár
(rž)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko