SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Mladší žáci A ostudně prohráli

V neděli 2. září zajížděli mladší žáci A do Hlučína, kde se odehrálo utkání o první místo v tabulce.
Zápas začal v dobrém tempu, na čemž měli zásluhu hlavně domácí hráči. Trenéři nasadili na špílmachra L. Buchvaldka našeho Marka Šumšala, který společně s Jakubem Markem a Martinem Chovancem jako jediní snesli v tomto zápase přísnější měřítko. Hlučínští nás přehrávali v osobních soubojích a jen díky dobře zahrávanému ofsajd systému a výborně chytajícímu M. Chovancovi jsme v prvním dějství obdrželi jen jednu branku, když zaspali stopeři (D. Zezulka a D. Zbruž) a při dorážce také J. Šnejdrla. Šťastnou vyrovnávající branku si domácí vstřelili sami, když ve 24. minutě zahrál Z. Stryk rohový kop, D. Zbruž hlavičkoval do obránců a následnou střelu D. Zezulky si dezorientovaný domácí obránce srazil do vlastní sítě.
Druhé dějství pokračovalo územní převahou domácích, ale branku jsme vsítili my. Ve 39. minutě se skvěle individuálně uvolnil Jakub Marek a od brankové čáry předložil tutovku Zdeňkovi Strykovi, který strhl vedení na naši stranu. V této době již nebyli na hřišti vysílení M. Šumšal, R. Frydrych a následně také R. Žingor, což se negativně projevilo v posledních minutách. Vývoj utkání od 49. do 60. minuty se tedy nedá popsat jinak, než totálním rozkladem mužstva, hlavně pak obraných řad, nepodporovaných zálohou. V těchto 12 minutách nám soupeř nastřílel šest branek, když hlavně David Zezulka zcela zapomněl, že hraje na místě stopera, ale ani další hráči nebyli o mnoho lepší.
Utkání se našim klukům nevydařilo nejen díky výborné hře domácích, kteří byli po většinu zápasu lepším mužstvem a vítězství si naprosto zasloužili, ale také přístupem a neuvěřitelnou nedisciplinovaností při plnění taktických pokynů od trenérů.

FC Hlučín - SK Hranice A 7:2 (1:1)
Branky SK:
24. vlastní; 39. Zdeněk Stryk

Sestava SK: Martin Chovanec, Daniel Siegel, Dominik Zbruž (53. Marek Vyka), David Zezulka, Jan Šnejdrla (56. Patrik Štefek), Radim Frydrych (37. Jan Nehyba), Radim Žingor (46. Daniel Šerý), Petr Holoubek, Zdeněk Stryk, Marek Šumšal (35. Petr Kelar), Jakub Marek.
(rž)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko