SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Žáci A se Zábřehem naplno bodovali

V sobotu 22. září přivítali žáci A SK Hranice na svém hřišti dosud neporažené mužstvo soutěže SK Sulko Zábřeh a kdo viděl špatný středeční výkon našich chlapců ve Vsetíně musel se jen ptát, jestli nastoupili stejní hráči jako před třemi dny.
Mladší kluci totiž hned od začátku plnili do puntíku stanovenou taktiku, přistupovali k rozehrávajícímu soupeři co nejtěsněji a napadali hráče ihned po ztrátě míče. Navíc již ve 4. minutě poslal David Zezulka křižný balón na Kubu Marka, který si hlavou obhodil obránce a pěknou střelou levou nohou přehodil gólmana hostů, čímž všechny domácí hráče patřičně uklidnil. Další radost jsme si vychutnali ve 12. minutě, kdy Marek Šumšal zachytil nepodařený odkop a samostatný nájezd chladnokrevně zakončil. Do konce poločasu jsme soupeře zamkli na jeho polovině a vytvořili si další slibné příležitostí.
Ve druhém dějství jsme vůbec nepolevili, stále jsme hosty svírali před jeho pokutovým územím a předváděli pohledné kombinační akce přes střed hřiště. Zvýšení náskoku přišlo ve 45. minutě, kdy opět výborně vyvezl míč D. Zezulka, poslal jej českou uličkou na J. Marka, který přihrávku chytře pustil a M. Šumšal znovu nezaváhal. Tři minuty před koncem dal výsledku konečnou podobu střelou svou slabší pravou nohou Marek Vyka, který využil chytrého přistrčení Dana Šerého.
Za předvedenou hru celého mužstva, udržení čistého konta a prosazení se všech tří útočníků je třeba kluky pochválit a popřát jim, ať vítězství potvrdí i v neděli kdy zajíždíme do Ostravy na Baník.

SK Hranice A - SK Sulko Zábřeh 4:0 (2:0)
Branky:
12. a 45. Marek Šumšal; 4. Jakub Marek; 57. Marek Vyka

Sestava Hranic: Jakub Tomečka (31. Martin Chovanec), Daniel Siegel (55. Tomáš Molnár), Dominik Zbruž, Jan Šnejdrla, David Zezulka, Radim Frydrych (38. Jan Nehyba), Petr Holoubek (48. Daniel Šerý), Radim Žingor, Zdenek Stryk, Jakub Marek (52. Marek Vyka), Marek Šumšal.


Také starší žáci byli stoprocentně úspěšní a připsali si tři cenné body.
SK Hranice – SK Sulko Zábřeh 1:0 (0:0)
Branka:
Radim Pokorný.

Tabulka KP ml. žáků:

Žáci A se Zábřehem naplno bodovali
(rž)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko