SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Sport House Cup vyhrál Vyškov

V sobotu 16. února ukončili mladší žáci A SK Hranice (ročník 1995) halovou sezónu 2007-2008, premiérovým ročníkem Sport House Cupu v hale SOU Hranice. Pořádajícím rodičům se podařilo zajistit účast špičkových týmů z celé Moravy, které se utkaly systémem každý s každým a početná divácká kulisa viděla celkem 110 pohledných gólů.
Domácí oddíl, jak se již stalo tradicí postavil dva výběry, které si svými výkony vybojovaly poháry za druhé a třetí místo.
Áčko druhým místem zklamalo, když kluci hlavně ve druhé polovině turnaje nepředváděli hru, na kterou rozhodně mají. Začátek nám vyšel na výbornou, když jsme postupně přehráli Val.Meziříčí, 1.HFK Olomouc i naše béčko. V utkání se Vsetínem jsme se již trápili, ale rozhodující ztráta přišla až s Vyškovem, když hned po dvou minutách svítilo na tabuli 0:2 v náš neprospěch. V osmé minutě jsme snížili, ale vyrovnat se nám přes několik tutových šancí nepodařilo. Poslední dvě vítězství nad Nitrou a Viktorkou Přerov, byla pro chlapce více méně povinná.
B tým se stal opět černým koněm tohoto turnaje, když se s 13 body vyšplhal na krásnou bronzovou příčku a nechal za sebou pět mužstev. Obzvláště pak heroické výkony při utkání a vítězství nad 1.HFK Olomouc a Val. Meziříčím bylo zcela zasloužené.
Všichni kluci si za předvedený výkon a nezdolnou bojovnost zaslouží pochvalu, bez rozdílu ve kterém týmu nastoupili a kolika brankami se zapsali do střelecké tabulky. Potěšující byla hra Daniela Šerého, Dominika Sadila, Rosti Sobka a Dominika Smékala, kteří výborně zastoupili chybějící hráče stabilního kádru.
Při vyhlašování nejlepších hráčů, které volili trenéři všech zúčastněných mužstev, jsme si odnesli cenu pro nejlepšího hráče, kterou získal Marek Šumšal a také nejlepší brankář Martin Chovanec byl z domácího týmu. Pohár pro nejlepšího střelce získal Michal Jeřábek z SK Rostex Vyškov s 12 brankami. Poslední cenu sympatie pak hráč Slovanu Nitra Jakub Blaži (roč.1997). Za nejlepšího hráče v domácím áčku pak trenéři vyhodnotili Davida Zezulku a v béčku Jana Nehybu.
Celý turnaj rozhodovala trojice arbitrů: Miroslav Glos, Jaroslav Polus a Vladimír Sedlák.

Výsledky SK Hranice:
SK Hranice A - TJ Val.Meziříčí 5:0, - 1.HFK Olomouc 4:1, - TJ Val.Meziříčí 4:1, - Hranice B 6:1, - FC Vsetín 2:0, - SK ROST.Vyškov 1:2, - Slovan Nitra 5:1, - Viktorka Přerov 3:1.

SK Hranice B - Slovan Nitra 2:1, - Hranice A 1:6, - SK ROST.Vyškov0:1, - Vikt. Přerov 2:1, - 1.HFK Olomouc 4:0, - FC Vsetín 2:2.

Sestava a střelci branek:
SK Hranice A: Chovanec, Siegel, Zezulka 5, Frydrych 6, Marek 5, Zbruž 2, Holoubek 4, Žingor 1, Šumšal 4, Šerý.

SK Hranice B: Tomečka, Nehyba 5, Šnejdrla, Kelar 1, Vyka 5, Zvirinský, Štefek 1, Sobek 1, Smékal 2, Maděryč, Sadil.

Konečné pořadí Sport House Cupu:
1. SK ROSTEX Vyškov 21 b.
2. SK Hranice A 18 b.
3. SK Hranice B 13 b.
4. Vikt. Přerov 10 b.
5. 1.HFK Olomouc 7 b.
6. FC Vsetín 6 b.
7. Slovan Nitra 2 b.
8. TJ Val.Meziříčí 2 b.

Sport House Cup vyhrál Vyškov
(rž, foto: Jiří Chovanec)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko