SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Starší přípravka B třetí na domácím turnaji

V sobotu 23. února uspořádali rodiče hráčů starší přípravky B SK Hranice (ročník 1998) s přispěním firmy Sport House halový turnaj pro tuto věkovou kategorii. Povedené akce se nakonec zúčastnilo sedm týmů, když v průběhu posledního týdne hned tři mužstva svůj start odřekla.
Starší přípravka B třetí na domácím turnaji
Domácí oddíl již v prvním utkání jasně přehrál chlapce z Juřinky a ani Paseky Zlín nebyly vážnější překážkou. Naopak v derby se Sokolem Ústí jsme o našem vítězství rozhodli až ke konci zápasu. Nešťastná prohra s pozdějším vítězem TJ Valašské Meziříčí ještě nemrzela tolik, jako těsná ztráta v souboji o stříbro s HS Kroměříž. V posledním měření sil již kluci pouze bojovali a vydřeným vítězstvím si zajistili bronzové medaile. Kuriozitou tohoto klání byla skutečnost, že vítězný tým Valašské Meziříčí odehrál všech šest zápasů pouze v pěti hráčích, bez možnosti střídání. Všechna utkání řídila trojice arbitrů: Michal Částečka, Zdeněk Štětka a Radim Žingor.
„Na mužstvu se projevilo náročné soustředění na Potštátě, ze kterého jsme se vrátili teprve den před turnajem a také omluvy několika hráčů stabilního kádru. Většina kluků pak nepředvedla výkon, na který skutečně mají“, zhodnotil účinkování svého mužstva trenér Pavel Smékal.
Při hodnocení nejlepších jednotlivců, jsme si odnesli cenu pro nejlepšího hráče, kterou získal příkladný srdcař Martin Vanek. Do Kroměříže putuje soška pro nejlepšího brankáře díky J. Svobodovi a ocenění pro nejlepšího střelce turnaje za 10 gólů si svými pohotovými zásahy vystřílel J. Polách z Valašského Meziříčí.

Výsledky SK Hranice:
SK Hranice - TJ Juřinka 5:0, - Paseky Zlín 5:2, - Sokol Ústí 3:1, - TJ Val.Meziříčí 1:2, - HS Kroměříž 1:2, - SK ROSTEX Vyškov 2:0.

Sestava a střelci branek:
Roman Částečka - Dominik Hradil 3, Adam Mičkal 4, Pavel Vladař 2, Dominik Smékal 6,
Marek Nedorostek 1, Ondřej Sedláček, Martin Vanek 1, Radim Poláček.

Přehled všech výsledků a pořadí turnaje:

Starší přípravka B třetí na domácím turnaji
(rž, foto: B.Částečková)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko