SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Nejmladší přípravka vyhrála ve Všechovicích

V neděli 2. března se v tělocvičně ZŠ Všechovice za účasti devíti týmů (většinou z blízkého okolí) odehrál turnaj nejmenšího fotbalového potěru (přípravky roč. 2000 a mladší).
Stísněné rozměry hrací plochy umožňovaly hru ve třech hráčích a brankáře, když hlavně povolená pomoc o všechny stěny nepůsobila zrovna nejfotbalověji. Všichni chlapci se však rychle přizpůsobili, takže mužstva těžila převážně z pohotové střelby hráčů v poli a dlouhých výkopů gólmanů.
Trenéři SK Hranice rozdělili kluky do dvou týmů, když béčko tvořili zkušenější borci a v áčku nastoupili hráči mladších ročníků, kteří hlavně sbírali potřebné zkušenosti. Toto rozložení sil se projevilo také v konečném umístění. Béčko prošlo skupinou bez jediného zaváhání, když pouze v utkání s Holešovem jsme se mohli bát o výsledek. Nejdramatičtějším zápasem se však ukázalo semifinálové klání, kdy mužstvo Hustopeč bylo našemu výběru zcela vyrovnaným soupeřem a o vítězi rozhodla až šťastná branka v závěru. Ve finále jsme si pak poradili se Sokolem Bělotín, když svou hrou oslnil hlavně brankář Petr Mucha. Naopak první výběr ve skupinách odešel třikrát poražen a jediný bod získal až v souboji s domácími hráči. Klukům kteří byli od ostatních mladší o jeden až dva roky to ovšem nevzalo chuť do hry a příkladně bojovali do samého konce podařené sportovní akce.
Účinkování všech hráčů zhodnotil trenér Daniel Vitonský, těmito slovy: „Turnaj splnil svůj úkol, když jsme chtěli aby si hráči vyzkoušeli hru plnou osobních soubojů a také střelbu ze všech možných pozic. Všichni kluci mě i všechny přítomné rodiče svým přístupem opravdu potěšili“.
Při závěrečném vyhlašování jsme se pak dočkali také individuální ceny, když nejlepším střelcem turnaje byl s devíti góly vyhlášen náš Ondra Marek.


Výsledky SK Hranice:
SK Hranice A - Sokol Ústí 1:3, - Sokol Hustopeče 2:7, - FK Nové Sady 0:4, - FKM Op.-Všech. 1:1, - Spartak Lipník 1:7.

SK Hranice B - FKM Op.-Všech. 6:0, - FK Holešov 3:2, - Spartak Lipník 7:1, - Sokol Bělotín 4:1.


semifinále:
SK Hranice A - Sokol Hustopeče 2:1
finále:
SK Hranice A - Sokol Bělotín 2:0


Sestavy SK Hranice:
SK Hranice A: Ondřej Králík, Martin Bačík, Jan Čambor, Rostislav Helešic,
Ondřej Pánek, Matěj Vymětalík, Ondřej Janík.

SK Hranice B: Ondřej Vitonský, Marek Nedorostek, Ondřej Marek, Radim Poláček, Lukáš Frydrych, Miloš Šidlík, Tomáš Popelka.

Konečné pořadí turnaje:
1. SK Hranice B
2. Sokol Bělotín
3. FK Nové Sady
4. Sokol Hustopeče
5. FK Holešov
6. Sokol Ústí
7. Spartak Lipník
8. FKM Opatovice-Všechovice
9. SK Hranice A

Vítězný tým...

Nejmladší přípravka vyhrála ve Všechovicích
(rž)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko