SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Mladší žáci A v Olomouci remizovali

V sobotu 12. dubna zajížděli mladší žáci A SK Hranice k mistrovskému utkání do Olomouce. Na náhradní travnaté hrací ploše Androva stadiónu se odehrál pohledný zápas, který rozhodoval bezchybný rozhodčí Adam Horák.
Domácí mužstvo, které je složeno z talentovaných individualit ročníku 1996, naše chlapce v průběhu prvního poločasu přehrávalo zejména v důrazu, což bylo znát v územní převaze, která však končila na pozorné hranické obraně. První vážnější šance přišla ve 13. minutě, kdy po přihrávce Zdeňka Stryka vystřelil na hranici pokutového území Jakub Marek, míč bohužel skončil pouze na tyči domácí svatyně. Olomoučtí i nadále ovládali střed hřiště, ale do konce poločasu se skóre nezměnilo.
Také začátek druhé půle se odehrával většinou mezi šestnáctkami a šance se rodily převážně po standardních situacích. Oba brankáři však byli vždy na svých místech. Po několika střídáních v domácím mužstvu jsme začali přebírat otěže zápasu do svých rukou. V 53. minutě se vydal na výlet Dan Siegel a bohužel přesnou přihrávku nezužitkoval Jakub Marek, protože jeho střelu opět zastavila tyč domácí branky. Vzápětí se dostal i soupeř do velké šance, když na pravé straně dostal výborný míč Patrik Kasal. Jeho prudkou ránu pod břevno však nadvakrát zlikvidoval Martin Chovanec a prodloužil svou jarní neprůstřelnost již na 180 minut. Poslední šanci zmařila do třetice dobře postavená branka domácích, když v 58. minutě po dalekonosné střele Jana Nehyby z přímého kopu zastoupila již překonaného Jakuba Horu levá tyč a následná dorážka již byla nepřesná.
Mužstvo díky této ztrátě kleslo zpět na třetí příčku tabulky, neboť ostatní soupeři z čela tabulky naplno bodovali.

Trenér mužstva Robert Marek k zápasu řekl: „Soupeř byl lepší na míči, ale nevytvořil si žádnou vyloženou šanci. Za to naši hráči překonali domácího gólmana hned ve třech případech, ale bohužel v cestě stála vždy branková konstrukce. Dělba bodů je z tohoto pohledu zasloužená“.

Sigma Olomouc B - SK Hranice A 0:0
Sestava:
Martin Chovanec, Daniel Siegel, David Zezulka, Dominik Zbruž, Jan Šnejdrla (40. Radim Frydrych), Zdeněk Stryk, Radim Žingor, Marek Vyka (58. Petr Kelar), Marek Šumšal (60. Jakub Tomečka), Jakub Marek.

Tabulka KP:

Mladší žáci A v Olomouci remizovali
(rž)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko