SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Mladší žáci A opět neinkasovali

Po vysokém domácím vítězství nad FC Vsetín zajížděli v neděli 27. dubna mladší žáci A SK Hranice na horkou půdu do Zábřehu, kterou ještě více zahříval svými nepřesnými výroky rozhodčí Jiří Kratochvíl.
Soupeř ze středu tabulky se od samého začátku zaměřil pouze na bránění, takže se většina utkání odehrávala před brankou domácího mužstva. Naši chlapci začali dobře, když hned v páté minutě vystřelil z hranice pokutového území J.Marek, ale domácí gólman byl na svém místě. Minutu poté se dostal do tutovky M. Šumšal, ale střela levou nohou z osmi metrů skončila metr vedle branky. Následnou spolupráci ve středu zálohy zakončil po narážečce s P. Holoubkem R. Žingor střelou bod břevno, ovšem urostlý domácí brankář opět zasáhl. Tlak našich hráčů sílil, největší nebezpečí hrozilo hlavně ze standardních situací. Jediná příležitost domácích přišla ve 29. minutě, kdy po rohovém kopu nechal M. Vyka nepochopitelně volného T. Horkého, který naštěstí hlavou netrefil. Následná akce však již měnila skóre. Po pohledné kombinaci se míč dostal k M. Šumšalovi, který pohotově vystřelil bohužel jen do tyče, následná dorážka Z. Stryka již však skončila v síti.
Hraničtí kluci začali i druhé dějství dobře a vypracované šance nadále likvidoval pohotový Rostislav Kapl v domácí brance. Bohužel v nasazeném tempu jsme nevydrželi a čím dál víc se na naše kopečky začala vkrádat nervozita. Ve 48. minutě nám zatrnulo, když po zbytečné malé domů M. Chovanec minul míč, naštěstí pohromu na poslední chvíli uhasil D. Zezulka. Závěrečná desetiminutovka už byla spíše jen boj než pohledná kopaná, ve které jsme však vybojovali tři body.
Mužstvo i po tomto vítězství zůstává na třetí příčce, ale již jen jeden bod za prvním místem.
Trenér týmu Radim Žingor: „Kluci předvedli svůj standard jen v první půlce. Někteří hráči mě svým výkonem zklamali. Domácím výborně zachytal urostlý Rostislav Kapl, který zachránil minimálně čtyři góly. Nás může těšit jen, vydřený zisk tří bodů a nadále trvající jarní neprůstřelnost M. Chovance, která činí již 300 minut“.

SK SULKO Zábřeh - SK Hranice A 0:1 (0:1)
Branka:
30. Zdeněk Stryk
Sestava: Martin Chovanec, Daniel Siegel, Dominik Zbruž, David Zezulka, Jan Nehyba, Petr Kelar (26. Marek Vyka), Radim Žingor, Petr Holoubek, Zdeněk Stryk, Marek Šumšal (52. Jan Šnejdrla), Jakub Marek (59. Tomáš Molnár).

Tabulka KP:

Mladší žáci A opět neinkasovali
(rž)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko