SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Starší žáci B poprvé doma prohráli

V sobotu 6. září skončila vítězná série na domácím hřišti starších žáků B SK Hranice. Po dvaceti výhrách v řadě (naposledy prohráli kluci doma s SK Prostějov 8. 4. 2007 ještě jako ml.žáci B) byli nad naše síly hráči FK Nemilany.
Od samého začátku utkání se odehrával urputný boj o každou píď hřiště. Hned v páté minutě musel hasit šanci hostů včasným vyběhnutím M. Chovanec, když naše obrana zahrála špatně ofsajd systém. V 11´ jsme poprvé vystrčili růžky, po vyvezení D. Siegela našel Z. Stryk na levé straně P. Holoubka, který pouze nastřelil D. Urbáška v brance hostí. Největší tutovku jsme zahodili v 18´, když Z. Stryk přelstil ofsajdovou past, prohodil si míč mezi obránci, ale hostující gólman ho vychytal. V bráně neskončila ani střela R. Žingora z hranice pokutového území, po akci M. Šumšala a přihrávce J. Nehyby. Trest přišel ve 23´, kdy jsme sami po obraném odkopu namazali zpětnou přihrávkou hostům a J. Dvorský otevřel skóre. Poslední velkou šanci domácích zahodil o chvíli později J. Nehyba, který postupoval osamoceně z půlky hřiště, ale místo průniku do pokutového území zvolil zasekávačku před „šestnáctkou“ a následná střela už k úspěchu nevedla. Šest minut před půlí jsme soupeři připravili druhý gól. D. Zbruž si totiž poblíž autové čáry nastřelil lehký míč do vlastní ruky a na následný přímý kop M. Pospíšila z 25 metrů M. Chovanec nedosáhl.
O vítězi utkání bylo rozhodnuto hned po 10 minutách druhého poločasu. Ve 42´ totiž ztratil míč po autovém vhazování na útočné půli Z. Stryk, následně minul i D. Zezulka a J. Dvorský ze 30 metrů přehodil J. Tomečku. Situace se opakovala po třech minutách, kdy P. Kelar zůstal za naší obrannou čtveřicí a J. Dvorský druhým pohledným lobem dovršil hattrick. Zbytek zápasu se kluci snažili alespoň o čestný úspěch, bohužel však marně. Za odvedený výkon je potřeba pochválit J. Šnejdrlu a za nasazení v samém závěru pak P. Holoubka.

Trenér mužstva Radim Žingor: „O výsledku rozhodly naše neproměněné šance v prvním poločase a individuální chyby hráčů. Nedokázali jsme hru přizpůsobit kluzkému terénu. Fyzicky vyspělejší soupeř si vítězství zasloužil“.

SK Hranice B – FK Nemilany 0:4 (0:2)
Sestava:
Martin Chovanec, Daniel Siegel, Dominik Zbruž, David Zezulka, Jan Šnejdrla, Marek Šumšal, Zdeněk Stryk, Petr Holoubek, Radim Žingor, Petr Kelar, Jakub Marek, Jakub Tomečka, Tomáš Molnár, Jan Nehyba, Patrik Štefek, Parik Zvirinský, Patrik Hoffmann .

Tabulka KP:


Starší žáci B poprvé doma prohráli
(rž)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko