SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Výsledkový servis mládežnických družstev

Mládežnické týmy byly o víkendu jen na půl úspěšné a jen dva vybojovaly vítězství.
Starší dorost - MSDD sk. E
SK Hranice - SK UNO Zábřeh 7:3 (2:1)
Branky:
Vavřík 5, Křenek, Kundrát
Sestava: Kušner - Doležal, Kočíb, Menyhard, Horák – Fiurášek (Hudeček), Kundrát, Mynář (Pompa), Jemelík ( Kostka)- Vavřík, Křenek

V prvním poločase to nevypadalo až tak na jednoznačné vítězství. Hosté se sice bránili ale působili kompaktním týmem zejména v obranných činnostech.
Druhý poločas však hru ve snaze vyrovnat více otevřeli a to byla voda na mlýn našim útočníkům. Zejména Petr Vavřík dostal větší prostor a se soupeřovou obranou doslaoa cvičil. Jeho střelecká vizitka v tomto utkání nakonec činila 5 branek. Domácí nutno pochválit , snad v závěru již koncentrace nebyla na patřičné úrovni a zbytečně inkasovali. Soupeř, i přes krutou porážku bude určitě patřit k lepším týmům soutěže.


Mladší dorost - MSDD sk. E
SK Hranice - SK UNO Zábřeh 3:2 (0:2)
Branky:
Pecha 2, Pokorný

Soupeř se představil jako velice kvalitní tým, což potvrdil i v I. půli.
Ovšem domácí po změně stran přidali na důrazu, začali proměňovat šance a dokonale otočili výsledek ve svůj prospěch.
Trenér: Miroslav Takáč asistent: Josef Velocha


Starší žáci A - MSŽD sk. E
ŠSK Bílovec- SK Hranice 7:0 (4:0)
Jednoznačné vítězství domácích, kteří potrestali hrubé chyby hostů. Omluvou nemůže být ani velké množství nemocných a zraněných hráčů Hranic.

Sestava: Nesrsta - Bruštík, Kalous, Zelenay, Erla - Žerávek, Dobeš, Halašta, Haša - Hrdlička, Mikulík.Mladší žáci A - MSŽD sk. E
ŠSK Bílovec- SK Hranice 2:0 (0:0)

Ve vyrovnaném utkání měli větší štěstí domácí,kdy se jedna ze střel odrazila od břevna do brány a nepovedený centr vlivem velkého větru skončil za zády brankáře z Hranic. Naopak naše šance skončily mimo branku soupeře.

(luk)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko