Starší žáci B nastříleli za víkend 21 branek

Úrodný střelecký víkend mají za sebou starší žáci B SK Hranice, kteří ač stále bez čtyřech nemocných hráčů odehráli dvě utkání na venkovních hřištích, ve kterých se gólově blýskli Jakub Marek a Jan Nehyba, když oba nastříleli shodně šest branek.
V sobotu nastoupili na umělé trávě v Rožnově proti Jakubčovicím za své starší kolegy, kteří startovali na halovém turnaji v Polsku. Hraničtí chlapci se ujali na zmrzlé hrací ploše hned na začátku vedení a v průběhu celých 70 minut svůj náskok průběžně navyšovali, když nejvíce trenéry těšila pohledná kombinační hra se snahou přenášet míče z jedné strany hřiště na druhou a zkoušení ofsajd systému při ojedinělých útočných akcích soupeře.

Fotbal Jakubčovice - SK Hranice B 0:9 (0:4),
Branky:
4´, 27´, 32´ Marek, 41´, 63´ Nehyba, 21´, 58´ Vyka, 56´ Zezulka, 68´ Kelar.
Sestava: Chovanec, Frydrych, Zbruž, Zezulka, Šnejdrla, Nehyba, Holoubek, Žingor, Stryk, Marek, Vyka, Kelar, Molnár.

V neděli změřili Hraničtí síly v Přerově s FK Kozlovice a znovu otevřel skóre utkání hned ve 4 minutě J. Marek. Následnou gólovou smršť zastavila až poločasová přestávka, když čestný úspěch zaznamenal přerovský Černošek za stavu 6:0 po zbytečné chybě při rozehrávce. Ve druhé půli kluci podlehli sebeuspokojení, přestali kombinovat, míče pouze nakopávali k soupeřově pokutovému území, kde ovšem vládli očividně urostlejší obránci Kozlovic, kteří vyhrávali většinu hlavičkových soubojů. Kýžené desítky se tak diváci dočkali až 15 minut před konečným hvizdem rozhodčího Vrány.

SK Hranice B – FK Kozlovice 12:1 (9:1)
Branky:
12´, 18´, 24´ 31´ Nehyba, 4´, 9´, 55´ Marek, 21´ Vyka, 33´ Frydrych (PK), 35´ Zezulka, 63´ Holoubek, 67´ Šumšal - 27´ Černošek.
Sestava: Chovanec, Frydrych, Zbruž, Zezulka, Šnejdrla, Nehyba, Holoubek, Žingor, Vyka, Kelar, Marek, Šumšal.