SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Mladší přípravka A zvítězila v Přerově

(rž) V neděli 30. ledna uspořádal oddíl Viktorie Přerov turnaj v halové kopané pro přípravky ročníku narození 1996 a mladší. SK Hranice byl i přes početnou marodku a omluvy některých hráčů zastoupen dvěma družstvy. Pořadatelé zajistili účast celkem sedmi týmů, převážně známých z dlouhodobé soutěže mladších přípravek OFS Přerov. Trenéři SK sestavili A-tým z nejlepších hranických hráčů této věkové kategorie a B-tým převážně z talentovaných kluků ročníku 1997.
Mladší přípravka A zvítězila v Přerově
Přední řada zleva - Ondra Marek (maskot mužstva), Radim Žingor, Jan Nehyba, Václav Lesák.
Zadní řada z leva - Jakub Marek, Dominik Sadil, Daniel Šerý, Radek Dán.
Trenér - Radim Žingor.

Průběh turnaje, který se hrál systémem každý s každým na 1x15 minut se od začátku vyvíjel jasně v režii našeho prvního výběru, který všechny své soupeře přehrál rozdílem třídy. Celkové skóre 56:4 ze šesti utkání je dostatečným vyjádřením sil na hrací ploše. Nejcennější vítězství se zrodilo v utkání s KMK Přerov, kterého se nám v průběhu celé podzimní sezóny nepodařilo na zeleném trávníku porazit. Výsledek 6:0 a předvedená hra musela ovšem potěšit každého fanouška hranické kopané. Příkladné bylo také týmové pojetí hráčů, kteří se o vstřelené branky spravedlivě podělili, bez ohledu na posty, na kterých do turnaje nastoupili.
Druhé mužstvo začalo výhrou nad Sokolem Želátovice, poté odešlo poraženo od Bystřice a následovalo druhé vítězství, tentokrát nad Viktorií Přerov A. Zbývající tři zápasy již mladší chlapci výsledkově nezvládli, ale většina si zaslouží pochvalu za bojovnost a chuť do hry.

Jedinou individuální cenu, kterou pořadatelé vyhlásili si vystřílel Vašek Lesák (SK Hranice A), který rozvlnil síť za zády soupeřových brankářů ve dvanácti případech.

Nakonec je potřeba poděkovat všem rodičům, kteří se turnaje zúčastnili, za neúnavné povzbuzování svých ratolestí a klukům popřát další podobné úspěchy, a ještě kvalitnější soupeře na příštích turnajích, které jim mohou zajistit další fotbalový růst.

Sestava a střelci branek, SK Hranice A: R. Dán. 2, J. Nehyba 9, R. Žingor 6, J. Marek 11, D. Šerý 7, D. Sadil 9, V. Lesák 12.

Sestava a střelci branek, SK Hranice B: J. Uličník, P. Vanduch, P. Ančinec 1, R. Sobek 2, D. Smutný 2, J. Frydrych, T. Částečka 1, J. Sedláček, O. Sedláček.

Výsledky:
SK Hranice A:
- Bystřice p.H. 6:1
- Viktorie Přerov A 9:1
- SK Hranice B 9:2
- Viktorie Přerov B 15:0
- KMK Přerov 6:0
- Sokol Želátovice 11:0

SK Hranice B:
- Sokol Želátovice 2:0
- Bystřice p.H. 0:4
- Viktorie Přerov A 1:0
- SK Hranice A 2:9
- Viktorie Přerov B 2:4
- KMK Přerov 0:7

Konečná tabulka:
Mladší přípravka A zvítězila v Přerově
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko