SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Mladší přípravka doma zvítězila

(R.Ž.) V sobotu 5. března se v hale SOU odehrál turnaj v halové kopané vypsaný pro mladší přípravky ročníku narození 1996, pod hlavičkou SK Hranice.
Mladší přípravka doma zvítězila
Vítěz turnaje SK Hranice B. Trenéři (zleva): Robert Marek, Radim Žingor.
Zadní řada (zleva): Jana Nehybová (masérka), Tomáš Pepernik, Daniel Šerý, Radim Žingor, Ondra Marek (maskot), Jakub Marek.
Přední řada (zleva)-Rosťa Sobek, Tomáš Machač, Honza Nehyba, Patrik Zvirinský.

Ještě před samotným začátkem turnaje zasáhla do řad účastníků chřipková epidemie, která zapříčinila nejen odřeknutí startu družstev FC Vítkovice a NH Ostrava, ale také značné oslabení obou domácích mužstev, když trenéři v áčku R. Smutný a R. Sobek, v béčku R. Marek a R. Žingor nesestavili ani dvě základní čtverky do hry.
V samotném turnaji který byl při účasti šesti týmů odehrán systémem každý s každým na 2 x 10 minut, jasně dominovali kluci z béčka, kteří ve všech utkáních zvítězili rozdílem třídy, nastříleli soupeřům 35 branek a žádnou neobdrželi. Tento výsledek je velmi potěšující hlavně z důvodu onemocnění obou brankářů v den turnaje, takže se v brance střídali hráči, kteří byli po nemoci a postupně jim docházely síly. I ostatní kluci si ovšem museli sáhnout až na dno svých fyzických sil, protože dva střídající jsou pro takto malé fotbalisty opravdu málo.

U áčka které se taktéž muselo vyrovnat s absencí několika opor, se konečný výsledek vyklubal až po vyhodnocení minitabulky v které při rovnosti bodů rozhodovalo samotné skóre. Toto konečné kritérium přisoudilo našim klukům nevděčné čtvrté místo v tabulce.
Při závěrečném vyhodnocení výsledků celého turnaje, byly rozdány ceny nejlepším jednotlivcům, které svými hlasy v rámci objektivity určili trenéři všech zúčastněných mužstev! K velké radosti příznivců hranické kopané zůstaly individuální trofeje v domácím prostředí. Cenu pro nejlepšího hráče turnaje si odnesl Radim Žingor z SK Hranice B, nejlepším brankářem byl vyhlášen Jakub Uličník z SK Hranice A a cenu sympatie pro nejmladšího hráče obdržel Tomáš Peperník z SK Hranice B. Poslední ocenění si vystřílel Jakub Marek z SK Hranice B, který rozvlnil síť soupeřových brankářů v úctyhodných 17 případech a s velkým náskokem před T. Kytlicou KMK Přerov (9 gólů) a R.Žingorem SK B (6 gólů) získal ocenění pro nejlepšího střelce turnaje. Za nejlepší hráče ve svých mužstvech pak vyhodnotili trenéři v SK A Dominika Smutného a v SK B Jana Nehybu.

Na závěr je třeba všechny bojovníky v hranických dresech pochválit za předvedenou hru a nezměrnou bojovnost, kterou potvrdili, že v současné době jsou kluci z SK Hranice ročník 1996 suverény své věkové kategorie na Přerovsku a v okolí.

Výsledky mužstev SK Hranice:
SK Hranice B - SK A 8:0
SK Hranice B - FC Vsetín 11:0
SK Hranice B - Sokol Ústí 8:0
SK Hranice B - KMK Přerov 4:0
SK Hranice B - Viktorie Přerov 4:0

SK Hranice A - SK SK Hranice B 0:8
SK Hranice A - Sokol Ústí 3:2
SK Hranice A - FC Vsetín 4:0
SK Hranice A - KMK Přerov 2:6
SK Hranice A - Viktorie Přerov 2:0

Sestavy mužstev a střelci gólů:
SK Hranice B: Daniel Šerý 3, Jan Nehyba 2, Radim Žingor 6, Patrik Zvirinský 5, Jakub Marek 17, Tomáš Machač 2, Tomáš Pepernik, Rostislav Sobek.

SK Hranice A: Jakub Uličník, Martin Večeřa 3, Jakub Frydrych 1, Radek Dán 3, Dominik Smutný 2, Tomáš Magula 2, Patrik Motloch, Pavel Mikulík.

Konečná tabulka turnaje:

Mladší přípravka doma zvítězila
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko