SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Starší přípravka B nedostala branku

V sobotu 12. března odehrála starší přípravka SK Hranice (ročník 1995) předposlední turnaj halové sezóny. Výborně připravená akce pořadateli z 1.FC Valašský, která se uskutečnila v útulné sportovní hale v Zašové, byla přehlídkou bojovné kopané všech zúčastněných mužstev.
Naši chlapci se ve skupině postupně utkali s domácí Zašovou (remíza 0:0), porazili FC Vsetín 3:0 a ve třetím utkání s domácím áčkem opět nedokázali vstřelit branku (remíza 0:0). Po těchto výsledcích jsme ve skupině skončili na druhém místě a v semifinále narazili na chlapce z Juřinky.
Tento souboj byl poznamenán největší slabinou mužstva na turnaji, kterým bylo proměňování jasných brankových příležitostí. Obrana s jistým brankářem v zádech odrážela všechny vypracované příležitosti soupeře a navíc zakládala útočné akce, které se ovšem nepodařilo ani jednou úspěšně zakončit. Ve třech případech však můžeme hovořit o 100% šancích. Třetí nerozhodný výsledek 0:0 znamenal rozstřel ze značky PK, ve kterém se štěstí přiklonilo k chlapcům z Juřinky a následoval boj o třetí místo.
Jako den a noc se ovšem lišil tento zápas v porovnání s utrápeným semifinálem, ve kterém jsme soupeře nejen přehráli nejvyšším rozdílem celého dne (vítězství 6:0), ale navíc jsme předvedli krásný kombinační fotbal, který dal zapomenout na nešťastné vypadnutí v předcházejícím utkání.
Na závěr je třeba všechny kluky pochválit za předvedený bojovný výkon, který byl poznamenán velkou marodkou a absencí několika hráčů základního kádru. V závěrečném vyhodnocení nejlepších jednotlivců turnaje, byla vzornými pořadateli oceněna zodpovědná obranná hra celého kolektivu, která soupeřům nepovolila vstřelení jediné branky ze hry a cenu pro nejlepšího brankáře po zásluze přiřkli našemu Jakubovi Markovi, který hlavně v posledních dvou utkáních předvedl několik výborných reflexivních zákroků.

Výsledky o úmístění:
o 7. místo Zašová - 1.FC Valašský „B“ 3:0
o 5. místo 1.FC Val.„B“ - FK Frýdek Místek 1:0
semifinále FC Vsetín - FC Hlučín 1:1 (2:3 PK)
semifinále SK Hranice - TJ Juřinka 0:0 (1:2 PK)
o 3. místo SK Hranice - FC Vsetín 6:0
o 1. místo FC Hlučín - TJ Juřinka 2:2 (2:3 PK)

Výsledky SK Hranice:
SK Hranice - TJ Zašová 0:0
SK Hranice - FC Vsetín 3:0
SK Hranice - 1.FC Valašský „A“ 0:0
semifinále - TJ Zašová 0:0 (1:2 PK)
o 3. místo - FC Vsetín 6:0

Sestava a střelci branek: J. Marek, D. Zezulka, J. Nehyba, J. Šnejdrla, T. Molnár,
M. Kuchař 4, R. Frydrych 3, Z. Stryk 1, V. Lesák 1.

Konečné pořadí:
1. TJ Juřinka
2. FC Hlučín
3. SK Hranice
4. FC Vsetín
5. 1.FC Valašský A
6. FK Frýdek Místek
7. TJ Zašová
8. 1.FC Valašský B
(rž)
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko