SK Fotbal Hranice
[CNW:Counter]

Starší přípravka B až třetí

Závěrečným turnajem v Ústí zakončila v neděli 5. června starší přípravka B dlouhodobou část mistrovské soutěže OFS Přerov, skupiny A.
(rž) Mužstvo podalo nejslabší výkon v sezoně, když pouze druhý poločas s Radslavicemi a první s Kozlovicemi snesou přísnější měřítko. Klukům se nedařila takřka žádná herní činnost a také takřka samozřejmá bojovnost u většiny mužstva chyběla. Vyvrcholením špatného dne byly školácké chyby náhradního brankáře a nejvyšší porážka sezony od chlapců z Lipníka.
Nezbývá než doufat, že kluci dostali včas za vyučenou a v sobotním finálovém turnaji, který se uskuteční na domácím hřišti SK Hranice, již předvedou hru na kterou jsou nejen trenéři, ale i vždy početní rodiče zvyklí a tím potvrdí suverénní první místo v tabulce po základní části soutěže.
O titul přeborníka okresu se od 10:00 hodin utkají mužstva SK Hranice B, Spartaku VTJ Lipník, Sokola Želátovice a FK Brodek u Přerova.

Výsledky:
SK Hranice B - Sokol Radslavice 4:1 (1:1)

(Kuchař, Matějíček, Holoubek, Frydrych)
SK Hranice B - Spartak VTJ Lipník 0:3 (0:2)
SK Hranice B - Sokol Ústí 2:0 (2:0)

(Kuchař, Šnejdrla)
SK Hranice B - FK Kozlovice 3:2 (3:0)
(Holoubek, Žingor, Frydrych)

Sestava a střelci branek: Tomáš Molnár, David Zezulka, Radim Žingor 1, Daniel Siegel, Zdenek Stryk, Petr Matějíček 1, Michal Kuchař 2, Petr Holoubek 2, Jan Nehyba, Jan Šnejdrla 1, Dominik Sadil, Radim Frydrych 2, Václav Lesák, Patrik Zvirinský, Jakub Marek.


Starší přípravka B až třetí
provozovatel :: Moravská mediální
webmaster :: Radek Balko